0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

دستگاه آسیاب آسان توس شرق

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه آسیاب آسان توس شرق | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه آسیاب آسان توس شرق با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

دستگاه آسیاب آسان توس شرق یکی از بهترین دستگاه‌های آسیاب موجود در بازار است که توانایی رقابت حتی با نمونه‌های خارجی دستگاه آسیاب کن را دارد. این محصول یک دستگاه آسیاب ایرانی بوده و شرکت معتبر آسان توس شرق آن را طراحی، تولید و به بازار عرضه کرده است. این شرکت پرآوازه، سعی کرده تا با ایجاد تنوع در مدل‌های مختلف آسیاب آسان توس شرق با یک تیر دو نشان بزند؛ در واقع تنوع در مدل‌های آسیاب برقی آسان توس شرق موجب شده تا هم نیاز مراکز مختلف استفاده کننده از این دستگاه مرتفع شود و هم بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب آسان توس شرق گسترده‌تر شود. اگر به‌لحاظ کاربرد و کارایی بخواهیم انواع دستگاه آسیاب آسان توس شرق را بررسی کنیم، باید آن‌ها را به دو دسته کلی آسیاب عطاری آسان توس شرق و آسیاب صنعتی آسان توس شرق تقسیم کنیم. طبعا قیمت دستگاه آسیاب آسان توس شرق در نمونه‌های صنعتی بیشتر خواهد بود و مدل‌های فروشگاهی یا همان عطاری را باید به‌عنوان دستگاه آسیاب آسان توس شرق ارزان بشناسیم. نکته‌ای که در زمان خرید دستگاه آسیاب آسان توس شرق باید به آن توجه شود. البته از نظر ساختاری هم می‌توان آسیاب آسان توس شرق را دسته‌بندی کرد، چرا که شرکت سازنده آن‌ها را به‌ دو صورت کلی ایستاده و رومیزی طراحی کرده است. نمونه‌های رومیزی همان آسیاب عطاری آسان توس شرق هستند و مدل‌های ایستاده نیز همان آسیاب صنعتی آسان توس شرق می‌باشند. حتی از نظر نوع برق مصرفی نیز می‌توان انواع دستگاه آسیاب آسان توس شرق را تقسیم‌بندی کرد، زیرا برخی از نمونه‌های آسیاب صنعتی آسان توس شرق برخلاف تمامی مدل‌های آسیاب عطاری آسان توس شرق که تکفاز هستند، از برق صنعتی سه‌فاز تغذیه می‌کنند. دانستن این نکته نیز قبل از خرید دستگاه آسیاب آسان توس شرق ضروری به نظر می‌رسد.

دستگاه آسیاب آسان توس شرق تقریبا در اکثر مدل‌ها با یک مکانیزم ساخته شده و ساختاری مشابه دارد. البته به‌لحاظ ساختاری و ظاهری در نمونه‌های صنعتی آسیاب برقی آسان توس شرق تغییر محسوسی نسبت به انواع فروشگاهی وجود دارد؛ اما از نظر مکانیزم آسیاب، تمامی مدل‌های این دستگاه آسیاب کن به‌صورت پره‌ دنده‌ای طراحی شده‌اند. در این روش از تیغه‌های بسیار تیز و مستحکم استفاده می‌شود که با چرخش پرسرعت خود، تمامی دانه‌های ریخته شده درون مخزن این دستگاه آسیاب ایرانی را پودر می‌کنند. تیغه‌هایی که به موتور آسیاب آسان توس شرق متصل شده‌اند تا به این میزان سرعت چرخش برسند. موتور در مدل‌های مختلف این برند از دستگاه آسیاب کن قدرت‌ و سرعت متفاوتی دارد که یقیناً در مدل‌های صنعتی قدرت موتور بیشتر خواهد بود و هرچه قدرت موتور آسیاب برقی آسان توس شرق بیشتر باشد، میزان بازدهی آن نیز افزایش خواهد داشت. با توجه به اینکه موتور بخش بسزایی از قیمت یک دستگاه آسیاب ایرانی را شامل می‌شود، افزایش یا کاهش قدرت آن نیز طبیعتا بر روی قیمت دستگاه آسیاب آسان توس شرق تأثیر خواهد گذاشت. بنابراین به‌هنگام خرید دستگاه آسیاب آسان توس شرق در صورت محدود بودن بودجه در نظر گرفته شده، باید علاوه بر توجه به بازدهی مورد نیاز خود به قدرت موتور و قیمت محصول نیز توجه کنید تا بتوانید یک دستگاه آسیاب آسان توس شرق ارزان را متناسب با نیاز خود تهیه کنید. بدنه آسیاب آسان توس شرق نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم تأثیرگذار بر روی قیمت آن بوده و تقریبا در تمامی مدل‌های این برند از دستگاه آسیاب کن از آلیاژ استیل ساخته شده است تا نشان‌دهنده حائز اهمیت بودن مسائل بهداشتی نزد شرکت سازنده آن‌ها باشد. یکی دیگر از وجه اشتراکات دستگاه‌های این شرکت معتبر، لوازم همراه آن‌هاست؛ این لوازم که مهم‌ترین‌ آن‌ها 4 توری با سایزهای مختلف، تیغه یدک و میله باز و بسته کردن تیغه هستند، به‌هنگام خرید دستگاه آسیاب آسان توس شرق همراه با دستگاه به مشتریان تحویل داده می‌شوند. با استفاده از توری‌های مختلف آسیاب برقی آسان توس شرق می‌توان دانه‌های خوراکی را در اندازه‌های دلخواه پودر و یا حتی بلغور کرد. از جمله مواد خوراکی، ادویه‌جات، گیاهان دارویی و دانه‌هایی که می‌توان با استفاده از این دستگاه آسیاب ایرانی بلغور، خرد، پودر و آسیاب کرد عبارت‌اند از: دانه خرما، سنجد، زردچوبه، زنجبیل، فلفل، آویشن، مغز پسته، بادام، گردو، سنگ نمک، دارچین، کنجد، جو، گندم و جوز هندی. با این تفاسیر باید بازار گسترده‌ای را برای خرید و فروش دستگاه آسیاب آسان توس شرق متصور بود. 

خرید و فروش دستگاه آسیاب آسان توس شرق

خرید و فروش دستگاه آسیاب آسان توس شرق را بیشتر مراکز صنعتی و فروشگاهی انجام می‌دهند. مراکز فروشگاهی را که باید همان عطاری‌ها دانست و مراکز صنعتی را هم کارگاه‌های تهیه و توزیع فراورده‌های خوراکی. البته برخی از کسب‌وکارهای خانگی که به تهیه فراورده‌های خوراکی می‌پردازند نیز، در بازار خرید و فروش دستگاه آسیاب آسان توس شرق نقش بسزایی دارند. درمجموع عطاری‌ها، فروشگاه‌های مرتبط، کسب‌وکارهای خانگی و کارگاه‌های فعال در زمینه فراورده‌های خوراکی را باید اصلی‌ترین مشتریان این محصول بدانیم.

انواع دستگاه آسیاب آسان توس شرق

انواع دستگاه آسیاب آسان توس شرق اگر از منظر کارایی و کاربرد بررسی شوند، باید آن‌ها را به دو دسته کلی آسیاب عطاری آسان توس شرق و آسیاب صنعتی آسان توس شرق تقسیم کنیم. اما اگر قصد بررسی از نظر ظاهری و ساختار داشته باشیم، باید آن‌ها را به دو دسته کلی رومیزی و ایستاده تقسیم کنیم. ضمن آنکه انواع دستگاه آسیاب آسان توس شرق را می‌توان به‌لحاظ برق مصرفی نیز دسته‌بندی کرد، زیرا برخی از مدل‌های صنعتی آن برخلاف نمونه‌های دیگر از برق صنعتی سه‌فاز تغذیه می‌کنند.

قیمت دستگاه آسیاب آسان توس شرق

قیمت دستگاه آسیاب آسان توس شرق به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل تأثیرگذار بر روی این پارامتر، فروشگاه عرضه‌کننده آن است؛ چرا که برخی از فروشگاه‌های اینترنتی همانند فروشگاه بزرگ کابان تجهیز، با ایجاد فضایی رقابتی قیمت محصولات خود را به‌مراتب پایین آورده‌اند. از دیگر عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت دستگاه آسیاب آسان توس شرق می‌توان به قدرت موتور، جنس بدنه و میزان بازدهی آن اشاره کرد. همین طور نوع دسته‌بندی محصول نیز می‌تواند از عوامل مؤثر بر روی قیمت آن باشد.

دستگاه آسیاب آسان توس شرق ارزان

دستگاه آسیاب آسان توس شرق ارزان را می‌توان در نمونه‌های رومیزی آن پیدا کرد که در واقع تمامی آن‌ها همان مدل‌های عطاری یا فروشگاهی این برند هستند. همچنین دستگاه آسیاب آسان توس شرق ارزان را می‌شود در مدل‌های تک‌فاز این شرکت نیز یافت، چرا که نمونه‌ای سه‌فاز آن گران‌تر هستند. اما درمجموع اگر به‌دنبال نمونه‌های ارزان این برند در انواع صنعتی و سه‌فاز آن هستید، به فروشگاه‌های اینترنتی سر بزنید؛ در میان فروشگاه‌های اینترنتی نیز بهترین فروشگاه با قیمت‌های مناسب، فروشگاه بزرگ کابان تجهیز است.

10 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()