0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

آب گوجه گیر پولاد غرب

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

آب گوجه گیر پولاد غرب | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع آب گوجه گیر پولاد غرب با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

رب گوجه فرنگی از مواد اولیه پرمصرف در پخت انواع غذاها است که تهیه رب سالم و بهداشتی از دغدغه های اصلی آشپزخانه های صنعتی بشمار می رود. از اینرو بسیاری از این مراکز با خرید یک دستگاه آب گوجه گیر مناسب اقدام به آبگیری گوجه و سایر محصولات می کنند تا موادی ارگانیک در اختیار مشتریان خویش قرار دهند.

شرکت ایرانی پولاد غرب یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی است که تعدادی دستگاه آب گوجه گیر نیز در میان محصولات این شرکت به چشم می خورد.

دستگاه آب گوجه گیر پولاد غرب با جداسازی پوست و تخم گوجه فرنگی از آب و گوشت آن، محصول نهایی خالص و یکدستی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و علاوه بر گوجه، توانایی آبگیری محصولات دیگری نظیر سیب برای تهیه سرکه سیب، انگور برای تهیه شیره انگور، انار دانه شده جهت تهیه رب انار و غوره را دارد.

در ساخت بدنه، مخزن، تیغه ها و سایر قطعات دستگاه آب گوجه گیر پولاد غرب از استیل ضدزنگ استفاده شده است که علاوه بر مقاوم بودن در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی هیچ واکنشی با آب و اسیدهای مواد غذایی مانند غوره نشان نمی دهد و در نتیجه تغییری در طعم و بو و رنگ آب گوجه یا آب غوره حاصل نمی شود.

ظرفیت آبگیری دستگاه آب گوجه گیر پولاد غرب ۷۰۰ کیلوگرم در ساعت است و از مزایای آن می توان به دارا بودن دو خروجی جداگانه برای تخلیه آب گوجه و تفاله اشاره نمود.

با توجه به ابعاد بزرگ دستگاه آب گوجه گیر پولاد غرب جهت سهولت در جابجایی، پایه های آن مجهز به چهار عدد چرخ هستند.

از دیگر مزایایی که در دستگاه آب گوجه گیر پولاد غرب به چشم می خورد امکان باز کردن مخزن دستگاه و تمیز کردن و شستشوی آن است که موجب رعایت اصول بهداشتی می گردد.

البته با مجهز شدن دستگاه آب گوجه گیر پولاد غرب به میکروسوئیچ، ایمنی کار نیز به شکل چشمگیری افزایش می یابد.

شما مشتریان محترم می توانید پیش از خرید دستگاه آب گوجه گیر با کارشناسان کابان تجهیز تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی و رایگان آنها بهره مند شوید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()