0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

خمیرگیر 5 کیلویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خمیرگیر 5 کیلویی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خمیرگیر 5 کیلویی با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

همانگونه که همه ما آگاه هستیم خمیر پایه اصلی نان، شیرینی، کیک و بسیاری از غذاها به حساب می آید، از اینرو باید با کیفیت مطلوب آماده گردد، ورز داده شود و عمل بیاید تا نتیجه نهایی مطلوب حاصل شود.

خمیرگیر دستگاهی ست که در نانوایی و آشپزخانه های صنعتی برای مخلوط کردن آب، آرد، مخمر و سایر مواد و ورز دادن آنها جهت دستیابی به خمیری با بافت نرم و یکدست استفاده می شود.

این دستگاه ها با توجه به میزان گنجایش پاتیل یا دیگ که محل ریختن مواد اولیه است، به دسته های مختلفی تقسیم بندی می گردند که کوچکترین آنها خمیرگیر 5 لیتری است.

به خمیرگیر 5 کیلویی به دلیل ظرفیت پایینی که دارد و معمولا برای مصارف کم در منازل و یا فست فودها، رستوران ها، کافی شاپها و شیرینی فروشی های کوچک استفاده می شود، دستگاه خمیرگیر خانگی نیز گفته می شود.

ابعاد کوچک و وزن کم خمیرگیر 5 کیلویی نسبت به سایر خمیرگیرها، این امکان را فراهم می کند تا بتوان آنرا بر روی پیشخوان آشپزخانه ها و نانوایی ها براحتی قرار داد. برای آماده سازی 5 کیلو خمیر در این دستگاه ها باید حدود یک سوم مخزن را آرد ریخت.

در ساخت پاتیل و پاروی خمیرگیر 5 کیلویی غالبا از استیل یا آلومینیوم استفاده می گردد که هر دو فلز در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی و خوردگی مقاوم هستند و شستشوی مداوم قطعات دستگاه را امکانپذیر می سازند. بکارگیری این فلزات مستحکم در بدنه و پاروهای خمیرگیر 5 کیلویی موجب دوام و ماندگاری دستگاه می گردد.

پاروی خمیرگیر 5 کیلویی می تواند دو شاخ و سه شاخ باشد که به شکل اریب در داخل پاتیل قرار گرفته و مواد را هم می زند و در عرض حدود 10 دقیقه خمیری با بافت یکدست آماده می سازد. منبع تامین انرژی خمیرگیر 5 کیلویی از برق تک فاز شهری است.

جهت مشاهده سایر مشخصات فنی مدلهای مختلف خمیرگیر 5 کیلویی می توانید از سایت کابان تجهیز دیدن کنید.

3 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()