0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

آب گوجه گیر اویل ست

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

آب گوجه گیر اویل ست | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع آب گوجه گیر اویل ست با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

دستگاه آب گوجه گیر اویل ست (OilSet) یک محصول ایرانی است که برای گرفتن آب گوجه فرنگی جهت تهیه رب استفاده می شود. این دستگاه در سه مدل طراحی و تولید می گردد و علاوه بر گوجه توانایی گرفتن آب لیمو، غوره، آلو، پرتقال، انگور، سیب و... را نیز دارد، از اینرو دستگاهی چند کاره به حساب می آید.

دستگاه آب گوجه گیر اویل ست به صورت اتوماتیک به راحتی میتواند در یک مرحله، تخم و پوست گوجه را جدا کند و آب و لرد خالص را جهت تهیه رب گوجه ارگانیک و باکیفیت آماده نماید و با میزان بازدهی 150 تا ۱۰۰۰ کیلوگرم در هر ساعت (بسته به مدل) گزینه مناسبی برای استفاده در کارگاه ها و فروشگاه های بزرگ به شمار می آید.

مکانیزم آبگیری در دستگاه آب گوجه گیر اویل ست به صورت چرخشی (سانتریفیوژ) است یعنی اینکه همانند ماشین لباسشویی عمل کرده و آب و گوشت میوه هایی مانند گوجه و لیمو را از پوست و تخم آن جدا میسازد. روند آبگیری چرخشی به این صورت است که ابتدا گوجه های شسته شده توسط یک تیغۀ استیل با سرعت فراوان خرد میگردند، سپس گوجه های خرد شده توسط دو پارویی میچرخند و با نیروی گریز از مرکز، آب آنها خارج می شود و در انتها تفاله که شامل پوست و تخم میوه های آبگیری شده است به صورت اتوماتیک به بیرون پرتاب می شود.

کاربری و نگهداری آسان، کاهش نیروی انسانی، کاهش هزینه ها، سرعت زیاد آبگیری و افزایش راندمان کار، تخلیۀ اتوماتیک ضایعات، عملکرد کاملا بهداشت، ایمنی دوچندان با امکان قطع برق اضطراری، قابلیت جابجایی آسان و شستشوی آسان قطعات؛ برخی از مزایای برجسته آب گوجه گیر اویل ست به شمار میروند.

سایت شرکت کابان تجهیز ، جزییات بیشتری درباره مشخصات فنی و ویژگیهای مدلهای گوناگون دستگاه آب گوجه گیر اویل ست در دسترس مصرف کنندگان قرار میدهد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()