0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع گوشت کوب برقی همزن و میکسر دستی فاما با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما (Fama) را به‌نوعی می‌توان سه محصول جداگانه در نظر گرفت که با توجه به شرکت سازنده آن‌ها، عناوین گوشت کوب برقی ایتالیایی و همزن برقی ساخت ایتالیا و میکسر دستی فاما نیز به آن‌ها اطلاق می‌شود. زیرا شرکت پرآوازه و نام‌دار فاما با سابقه‌ای طولانی در کشور ایتالیا به تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی مشغول است که انواع گوشت کوب برقی-همزن و میکسر دستی فاما تنها بخشی از آن‌ها هستند. بهتر است در همین ابتدا به این نکته اشاره شود که منظور از همزن، همان همزن برقی کاسه دار بوده و منظور از میکسر دستی، همان میکسر دستی برقی است که کاسه‌دار نبوده و باید با دست آن را بر روی مواد گرفت. البته از مدل‌های مختلف همزن برقی کاسه دار این برند، چندان به بازار داخل کشور وارد نشده و بیشتر گوشت کوب برقی ایتالیایی و میکسر دستی فاما توسط واردکنندگان به بازار ایران عرضه شده‌اند. انواع گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما را باید در هر محصول به‌صورت جداگانه بررسی کرد. برای این گوشت کوب برقی ایتالیایی می‌توان دسته‌بندی مشخصی از گوشت کوب برقی نیمه صنعتی و گوشت کوب برقی صنعتی فاما تعیین کرد تا متقاضیان به‌هنگام خرید گوشت کوب برقی فاما دچار اشتباه نشوند. همین طور برای این همزن برقی ساخت ایتالیا نیز می‌توان دسته‌بندی همزن برقی صنعتی و همزن برقی نیمه صنعتی را تشکیل داد که کمک شایانی به مشتریان خرید همزن برقی فاما در زمان تهیه آن می‌کند. لازم به ذکر است که میکسر دستی صنعتی نیز یکی از دسته‌بندی‌های انواع مختلف میکسر دستی فاما است که در زمان خرید میکسر دستی فاما باید به آن توجه کرد. نکته‌ای که جلب توجه می‌کند این است که قیمت گوشت کوب برقی-همزن و میکسر دستی فاما در نمونه‌های صنعتی گران‌تر بوده و انواع نیمه‌صنعتی آن‌ها را باید یک گوشت کوب برقی-همزن و میکسر دستی فاما ارزان محسوب کرد. البته در برخی از مدل‌ها، نمونه‌های خانگی نیز وجود دارد که چندان در این یادداشت مورد توجه نبوده و حتی بازار خرید و فروش گوشت کوب برقی-همزن و میکسر دستی فاما نیز بیشتر حول محور نمونه‌های صنعتی آن‌ها می‌چرخد.

گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما را در حالتی می‌شود دو محصول دانست؛ زیرا فاما این گوشت کوب برقی ایتالیایی را به‌گونه‌ای طراحی کرده که قابلیت میکس و مخلوط کردن هم دارد و می‌توان آن را به‌عنوان یک میکسر دستی برقی نیز استفاده کرد. این اتفاق هم در گوشت کوب برقی نیمه صنعتی و هم در گوشت کوب برقی صنعتی فاما رخ داده و در هر دوی این دسته‌ها میکسر دستی برقی نیز وجود دارد. لذا مشتریان با خرید گوشت کوب برقی فاما به‌نوعی میکسر دستی فاما را نیز تهیه کرده‌اند. البته به‌لحاظی برعکس این قضیه نیز صدق می‌کند و می‌شود گفت که شرکت فاما در میکسر دستی صنعتی یا انواع دیگر آن، قابلیت گوشت کوبی را نیز اضافه کرده و با خرید میکسر دستی فاما می‌توان گوشت کوب برقی نیمه صنعتی یا گوشت کوب برقی صنعتی فاما را نیز در اختیار داشت. اما برخلاف میکسر دستی برقی این برند، انواع همزن برقی کاسه دار آن تک‌کاره هستند و فقط با این همزن برقی ساخت ایتالیا می‌توان به مخلوط کردن مواد غذایی پرداخت. چه همزن برقی نیمه صنعتی و چه همزن برقی صنعتی برند فاما. بنابراین با خرید همزن برقی فاما نمی‌توان کار اضافه‌ای انجام داد. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با یک همزن برقی کاسه دار به شیوه‌های مختلفی می‌شود مواد غذایی مختلف را آماده کرد که این همزن برقی ساخت ایتالیا نیز چنین قابلیتی دارد و با همزن برقی نیمه صنعتی و همزن برقی صنعتی آن می‌شود به‌ روش‌های مختلفی مواد غذایی را آماده کرد.

خرید و فروش گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما

خرید و فروش گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما بیشتر در فروشگاه‌های اینترنتی صورت می‌گیرد و کمتر فروشگاه فیزیکی در سطح شهر وجود دارد که در بازار خرید و فروش گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما نقش بسزایی ایفا کند. فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز می تواند فروشگاه معتمد شما برای خرید انواع میکسر دستی و برقی باشد. در عین حال خرید از کابان تجهیز برای شما آسان خواهد بود؛ چراکه خرید را به دو صورت آنلاین و حضوری برایتان فراهم کرده ایم.

انواع گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما

انواع گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما را به‌صورت جداگانه می‌توان در ابتدا به گوشت کوب برقی نیمه صنعتی و گوشت کوب برقی صنعتی فاما تقسیم کرد، سپس به همزن برقی نیمه صنعتی و همزن برقی صنعتی دسته‌بندی کرد و در نهایت از میکسر دستی صنعتی نیز نباید غافل شد که برخلاف نمونه‌های خانگی و نیمه‌صنعتی، مشتریان فراوانی دارد و به‌راحتی نمی‌توان از میکسر دستی صنعتی گذشت. درمجموع انواع گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما دسته‌بندی‌های دیگری نیز دارند و این تقسیم‌بندی مذکور، فقط از جانب کارایی صورت گرفته است.

قیمت گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما

قیمت گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما با توجه به وارداتی بودن این محصولات، قطعا مقدار پایینی نمی‌توان برای قیمت گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما در نظر گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره قیمت گوشت کوب برقی و همزن فاما با ما در تماس باشید. تماس تلفنی می تواند راهی برای گرفتن مشاوره باشد تا خریدی دقیق و آگاهانه انجام دهید. 

گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما ارزان

گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما ارزان را فقط باید در فروشگاه‌های اینترنتی یافت. چرا که این فروشگاه‌ها با ایجاد فضایی رقابتی، نازل‌ترین قیمت‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. از میان فروشگاه‌های اینترنتی نیز، گوشت کوب برقی، همزن و میکسر دستی فاما ارزان را می‌توانید از فروشگاه کابان تجهیز پیدا کنید؛ دلایل آن را نیز به‌هنگام خرید از این فروشگاه بزرگ متوجه خواهید شد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()