0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

خلال کن امگا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خلال کن امگا | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خلال کن امگا با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

خلال کن امگا (Omega) را باید یک دستگاه اسلایسر میوه ایتالیایی محسوب کرد، چرا که علاوه بر خلال کردن، قادر است تا مواد غذایی از جمله میوه و صیفی‌جات را ورقه‌ ورقه، نگینی و رنده نیز بکند. بیشترین صیفی‌جاتی که با دستگاه خلال کن به خرد کردن آن می‌پردازند، سیب زمینی است؛ به همین خاطر از عنوان دستگاه خلال کن سیب زمینی نیز برای خطاب قرار دادن دستگاه خلال زن استفاده می‌شود. انواع خلال کن امگا را می‌توان در دو دسته‌بندی قرار داد؛ به‌لحاظ کارایی به خلال کن صنعتی و خلال کن خانگی تقسیم می‌شود و از منظر عملکرد در دو نوع دستگاه خلال کن برقی و دستگاه خلال کن دستی دسته‌بندی می‌شود. طبعا قیمت خلال کن امگا در نموه‌های خانگی کمتر از انواع صنعتی آن بوده و خلال کن خانگی را باید یک خلال کن امگا ارزان به شمار آورد. تمامی دستگاه‌های خلال کن صنعتی از نوع برقی هستند، اما در دسته خلال کن خانگی هم دستگاه خلال کن برقی و هم دستگاه خلال کن دستی جای می‌گیرد. قیمت خلال کن امگا در نوع دستی نیز کمتر است، البته نسبت به دستگاه خلال کن برقی که دارای تجهیزات الکتریکی است. در نتیجه دستگاه خلال کن دستی را نیز باید یک خلال کن امگا ارزان به حساب آوریم. ازاین‌رو در هنگام خرید خلال کن امگا باید به این نکات توجه ویژه‌ای شود. اسلایسر امگا دسته‌بندی دیگری ندارد و از نظر ساختاری نیز اکثرا به‌‌صورت رومیزی ساخته می‌شود. کیفیت ساخت این نمونه از رنده خلال کن بسیار ارزنده بوده و زبانزد خاص‌وعام است. طوری که گواهینامه CE اروپا به این دستگاه خلال کن تعلق گرفته است؛ استانداردی که بر اساس دو فاکتور بهداشت و کیفیت دستگاه‌های رنده خلال کن ساخته شده در قاره سبز را بررسی کرده و شایسه‌ترین‌ها را در این زمینه انتخاب می‌کند. به‌لحاظ بهداشتی نیز باید گفت که بدنه اکثر مدل‌های این دستگاه اسلایسر میوه ایتالیایی از ترکیب استیل ضدزنگ و آلومینیوم آنودایزشده ساخته شده تا نه دچار ساییدگی، خوردگی و پوسیدگی شود و نه اجازه چسبیدن ماد غذایی را به دستگاه خلال زن بدهد. شست‌وشو و نظافت این نوع دستگاه خلال کن سیب زمینی نیز بسیار ساده بوده و به‌راحتی می‌توان قسمت‌های درگیر اسلایسر امگا با مواد غذایی را شست. مزیتی که بسیاری از متقاضیان خرید خلال کن امگا به خاطر آن در بازار خرید و فروش خلال کن امگا صف بسته‌اند و به‌دنبال تهیه مدل‌های مختلف این برند هستند.

خلال کن امگا محصولی وارداتی است و امکانات فراوانی دارد. علی‌الخصوص در انواع خلال کن صنعتی خود که مجهز به سیستم N.V.R برای ثابت نگه داشتن ولتاژ بر روی 24 ولت است. این دستگاه اسلایسر میوه ایتالیایی عموما از دو ورودی برای میوه‌ها و صیفی‌جات بهره می‌برد؛ یک ورودی با قطر کوچک و بلند برای خیار و موز و هویج و...، و یک ورودی با قطر بزرگ که اجازه ورود اقلام بزرگ را به داخل دستگاه خلال کن صادر می‌کند. در اکثر انواع خلال کن امگا بر روی دریچه بزرگ، یک اهرم فشاردهنده پیش‌بینی شده است تا با استفاده از آن مواد غذایی را به‌سمت تیغه دستگاه خلال کن سیب زمینی هدایت کنید. سعی کنید فشار دست خود را بر روی اهرم دستگاه خلال زن ثابت نگه دارید تا تیغه اسلایسر امگا برش‌هایی با ضخامت یکسان انجام دهد. تیغه یکی از مهم‌ترین اجزایی است که همواره به‌هنگام خرید خلال کن امگا مورد توجه مشتریان بوده است. تمامی دستگاه‌های این برند از رنده خلال کن از چندین تیغه جهت برش مواد غذایی در اشکال و اندازه‌های مختلف در درون خود بهره می‌برند که برای استفاده از هرکدامشان باید عمل جابه‌جایی تیغه‌ها را انجام دهید. در اینجا می‌توان راحتی در تعویض تیغه را نیز به دیگر مزایای این دستگاه اسلایسر میوه ایتالیایی اضافه کرد. از بهترین آلیاژها نیز برای ساخت تیغه‌های این دستگاه خلال کن سیب زمینی استفاده شده است. نمونه‌های برقی دستگاه خلال کن دو تفاوت شاخص با انواع دستی آن دارند؛ موتور و سیستم خاموش-روشن. موتور را می‌توان مهم‌ترین عامل در معاملات رخ داده در بازار خرید و فروش خلال کن امگا دانست. برخی از مدل‌های اسلایسر امگا هم با موتور تک‌فاز طراحی می‌شوند و هم با موتور سه‌فاز، تا مصرف‌کنندگان این دستگاه خلال زن که شامل رستوران‌ها، هتل‌ها، کیترینگ‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی می‌شوند، مطابق با نیاز خود هرکدام از آن‌ها را انتخاب کنند. تقریبا در زیر تمامی دستگاه‌های رنده خلال کن از پایه‌های ضدلغزش استفاده می‌شود که محصولات این برند نیز از آن‌ها بی‌بهره نیستند. بهتر است به این نکته هم اشاره شود که با خرید خلال کن امگا علاوه بر میو‌ه‌ها و صیفی‌جات، می‌توان پنیرها و نان‌های مختلف را نیز در اشکال مختلف خرد کرد.

خرید و فروش خلال کن امگا

خرید و فروش خلال کن امگا در ابتدا در کشور ایتالیا که تولیدکننده آن است، صورت می‌گیرد؛ سپس در کشورهای مختلف سراسر دنیا. کشور ما نیز از وجود چنین دستگاه باکیفیتی در بازار محصولات صنعت غذایی خود بی‌بهره نبوده و پس از واردات آن توسط تجار، بازار خرید و فروش خلال کن امگا نیز در کشور ایجاد شده است.

انواع خلال کن امگا

انواع خلال کن امگا را به‌لحاظ کاربری و کارایی باید به دو نوع خلال کن صنعتی برای مصارف بالا و خلال کن خانگی برای بازدهی کم تقسیم کرد. از منظر عملکرد نیز، انواع خلال کن امگا را می‌توان به دو نوع دستگاه خلال کن برقی و دستگاه خلال کن دستی دسته‌بندی کرد. البته به‌نوعی می‌شود برای نمونه برقی آن نیز یک دسته‌بندی جداگانه تحت عنوان تک‌فاز و سه‌فاز در نظر گرفت.

قیمت خلال کن امگا

قیمت خلال کن امگا در نوع خانگی کمتر از نوع صنعتی آن است، همین طور در نوع دستی نیز کمتر از نوع برقی است. اگر این پارامتر را از میان انواع برقی محصول بررسی کنیم، قیمت خلال کن امگا در نوع تک‌فاز کمتر از نوع سه‌فاز است.

خلال کن امگا ارزان

خلال کن امگا ارزان نیست، اما می‌توان از میان تنوع قیمت‌های ارائه شده برای آن، مناسب‌ترین قیمت را پیدا کرد. بهترین بستر برای این امر، فروشگاه‌های اینترنتی هستند که با ایجاد فضایی رقابتی، نازل‌ترین قیمت‌ها را برای محصولات خود ارائه می‌دهند؛ ازاین‌رو خلال کن امگا ارزان را به‌راحتی می‌توان در این فروشگاه‌های بزرگ یافت.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()