0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس یک کاتر میکسر بشقابی است که شرکت معتبر براکس اقدام به تولید آن کرده است. بنابراین تفاوت عمده‌ای با انواع دستگاه غذاساز نیمه صنعتی یا صنعتی نوع سطلی دارد. در همین ابتدای امر، لازم به ذکر است که با توجه به بیشترین مواد غذایی که برای آماده‌سازی آن‌ها از یک کاتر میکسر صنعتی یا نیمه‌صنعتی استفاده می‌شود؛ از عناوینی مثل کاتر میکسر گوشت یا کاتر میکسر سوسیس و کالباس نیز برای خطاب قرار دادن یک کاتر میکسر بشقابی استفاده می‌شود. ازاین‌رو دانستن این عناوین قبل از ورود به بازار خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس ضروری به نظر می‌رسد. هرچند در هنگام خرید کاتر میکسر براکس بیشتر باید به مسائل فنی آن توجه کرد؛ زیرا اکثر کسانی که در بازار خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس فعالیت می‌کنند، به‌خوبی انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس را می‌شناسند و در زمان خرید دستگاه غذاساز براکس تنها کافیست که کوچک‌ترین نشانه‌ای از آن را به زبان بیاورید تا فروشندگان سریعا به سراغ دستگاه غذاساز نیمه صنعتی یا کاتر میکسر صنعتی این برند معتبر بروند. این نوع کاتر میکسر بشقابی بوده و همانند نمونه‌های سطلی، انواع کوچک‌تری ندارد که بتوان از آ‌ن‌ها در محیط خانه استفاده کرد؛ ازاین‌رو انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس را به‌لحاظ کارایی تنها می‌توان به دو نوع دستگاه غذاساز نیمه صنعتی و کاتر میکسر صنعتی دسته‌بندی کرد. طبعا قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس در نوع صنعتی بیشتر بوده و نوع نیمه صنعتی آن را باید یک کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس ارزان دانست. نکته‌ای که توجه به آن در حین خرید کاتر میکسر براکس ضروری به نظر می‌رسد.

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس از آنجایی که یک کاتر میکسر بشقابی است، اجزایی مانند مخزن بشقابی، تیغه، موتور و بدنه دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. شاید مهم‌ترین مزیت این نمونه از کاتر میکسر گوشت نوع عملکردش باشد که برخلاف غذاسازهای سطلی که موتور آن‌ها در زیر مخزن قرار دارد؛ موتورش در کنار مخزن تعبیه شده و از طریق یک محور بلند، منجر به حرکت تیغه بر روی بشقاب می‌شود. چرا که کنترل دما یکی از پارامترهای اصلی سوسیس ها و محصولات امولسیونی است؛ بنابراین جلوگیری از انتقال دما به ویژه انتقال دما از موتور یک کاتر میکسر سوسیس و کالباس به‌واسطۀ کارکرد دستگاه به محفظه و مخزن بسیار اهمیت دارد. هرچند با وجود چنین قابلیتی نباید انتظار یک کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس ارزان را داشت. البته فاکتورهای دیگری هم، مثل جنس بدنه، جنس و نوع تیغه، جنس بشقاب و نوع کارایی نیز بر روی قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس تأثیرگذار هستند که بهتر است در زمان خرید دستگاه غذاساز براکس به آن‌ها توجه شود. درمجموع با به‌کارگیری این برند از کاتر میکسر گوشت می‌توان به تهیه مواد غذایی مختلفی مثل پوره نخود، پوره سیب‌زمینی و پیاز، مواد همبرگر، مواد اولیه فلافل و مواد اولیه سوسیس و کالباس پرداخت. ضمن آنکه از کاتر میکسر سوسیس و کالباس برای تهیه غذای گاواژ جهت استفاده بیماران خاصی که توانایی بلعیدن غذا را ندارند نیز استفاده می‌شود.

خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس

خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس بازار بسیار گسترده‌ای دارد، چرا که یک دستگاه همه‌کاره بوده و با استفاده از آن می‌توان مواد غذایی مختلفی را تهیه کرد. از جمله غذای گاواژ که برای استفاده بیماران خاص در بیمارستان‌ها تهیه می‌شود. علاوه بر بیمارستان‌ها، مراکز دیگری مثل هتل‌ها، کیترینگ‌ها، رستوران‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی نیز در بازار خرید و فروش کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس

انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس را اگر از منظر کاربرد و کارایی بررسی کنیم، باید به دو نوع دستگاه غذاساز نیمه صنعتی و کاتر میکسر صنعتی تقسیم کنیم. چرا که مصرف خانگی خاصی را نمی‌توان برای این نوع دستگاه غذاساز متصور شد. ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که با توجه به بیشترین مواد غذایی تهیه شده از طریق انواع کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس به آن کاتر میکسر گوشت و کاتر میکسر سوسیس و کالباس هم می‌گویند.

قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس

قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از این عوامل اجزای آن هستند که شامل موتور، بدنه، مخزن بشقابی و تیغه می‌شوند. مسلما قدرت موتور، جنس بدنه، نوع تیغه، جنس تیغه و جنس مخزن بر روی قیمت کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس تأثیرگذار خواهند بود. البته از تأثیر فروشگاه عرضه‌کننده محصول نیز بر روی این پارامتر نباید به‌سادگی گذشت.

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس ارزان

کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس ارزان نیست، زیرا از نوع بشقابی بوده و برای مراکز صنعتی و نیمه صنعتی طراحی شده است. به این مسائل، کیفیت بی‌نظیر دستگاه را نیز اضافه کنید که طبعا بدون صرف هزینه نبوده است. اما در صورتی که به‌دنبال یک کاتر میکسر و دستگاه غذاساز براکس ارزان با همین شرایط از میان انواع آن در بازار هستید، باید به سراغ فروشگاه‌های اینترنتی، علی‌الخصوص فروشگاه کابان تجهیز بروید؛ صحت این ادعا را خودتان در حین خرید از این فروشگاه متوجه خواهید شد.

9 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()