0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه آب پرتقال گیری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دستگاه آب پرتقال گیری با بهترین قیمت | (لیست قیمت 3 تير 1403)

هر دستگاه آب پرتقال گیر پیش از آنکه یک آب‌پرتقال‌گیر باشد، یک دستگاه آب میوه گیری است. به یاد داشتن این نکته حائز اهمیت است. چراکه معمولا برای متقاضیان این سوال مطرح می‌شود که چه تفاوتی بین یک آب‌میوه‌گیری و یک آب پرتقال گیر هست. در پاسخ باید گفت تفاوت فقط این است که آب پرتقال گیرها دستگاه‌‌هایی هستند که به صورت اختصاصی برای گرفتن آب پرتقال طراحی شده‌اند. بیشتر دستگاه‌های آب پرتقال گیر دستگاه‌هایی هتلی و سلف سرویس هستند و طراحی آنها به گونه‌ای انجام می‌شود تا به رنگ و لعاب و ترکیب مشتری‌پسند دارایی‌های فروشگاه یا هتل بیفزاید.

دستگاه آب پرتقال گیر امروزه دیگر صرفا به فروشگاه و هتل اختصاص ندارد و می‌تواند در کافۀ برخی شرکت‌های خوش‌ذوق، با دفتر مدیر شرکت هم وجود داشته باشد. خصوصا شرکت‌هایی که به نوشیدن آب پرتقالِ کارمندان خود از حیث اثرگذاری بر بروز خلاقیت و کارآمدی، اهمیت می‌دهند. عصر حاضر زمانی است که تنها شرکت گوگل نیست که دست روی چنین مسائلی می‌گذارد. بلکه چنین رویکردهایی عمومیت دارد.

ذکر این نکته به‌جاست که ماهیت دستگاه‌های آب پرتقال گیر سوا از کاری که انجام می‌دهد، قدری با ماهیت آبمیوه‌گیر‌ها تفاوت دارد. آبمیوه‌گیر، خصوصا انواع صنعتی آن، اغلب به منظور تهیه آب میوه برای استفاده ثانویه طراحی می‌شود. مثلا تصور کنید یک دستگاه آبمیوه گیری، آبِ لیمو را برای چه باید بگیرد؟ نه برای آنکه شما بنوشید، بلکه برای اضافه شدن به غذاها در حکم یک طعم‌دهنده. اما آب پرتقال گیر برای استفاده اولیه و مستقیم طراحی می‌شود. پرتقال از سبد بارگیری قل می‌خورد و از دهانه رد می‌شود و عصارۀ آن از جانش بیرون کشیده می‌شود و از نازل خارج می‌شود و درون لیوانی بلند را به رنگ مطبوع مخصوص پرتقال، یعنی پرتقالی در می‌آورد.

به همین سبب است که طراحی انواع دستگاه آب پرتقال گیری متفاوت از دستگاه‌های آبمیوه‌گیری است. بدنه‌ای شفاف برای آن طراحی می‌کنند تا گذر کردن پرتقال از دل و روده دستگاه پیش چشم شما باشد. نه برای اینکه اطمینان داشته باشید آب‌پرتقال‌تان ارگانیک است، بلکه برای خاص بودن دستگاه آب پرتقال گیر و استفاده دیگرگونۀ آن در قیاس با دستگاه‌های آبمیوه‌گیری.

خرید و فروش دستگاه آب پرتقال گیری

کابان تجهیز خرید و فروش دستگاه آب پرتقال گیری را با نامدارترین تولیدکنندگان این دستگاه انجام می‌دهد. تمامی دستگاه‌های موجود در دسته‌بندی آب پرتقال گیر از برندهای نامدار و خوش‌نام بازار به حساب می‌آیند. فروشگاه ما خرید و فروش دستگاه آب پرتقال گیر را نیز مانند دیگر دستگاه‌های موجود در فروشگاه، با مزایای خاصی به فروش می‌رساند. از جمله این که اگر دستگاه در فروشگاه موجود باشید، امکان بازدید و امتحان کردن دستگاه به صورت حضوری وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، با ما در تماس باشید.

انواع دستگاه آب پرتقال گیری

دستگاه‌های آب پرتقال گیر دو گونه اصلی دارند: یا ایستاده‌اند، یا رومیزی. از دل هر یک از این دو نوع تقسیم‌بندی‌های کوچک‌تری بیرون می‌آید. مثلا اینکه اتوماتیک‌اند یا دستی. اینها مهم‌ترین انواع تقسیم‌بندی این دستگاه‌ها هستند. پس از این، می‌توان به متغیرهای دیگری نیز توجه کرد. مقدار بازدهی آنها تا چه اعدادی پیش می‌رود، آیا سلف سرویس هستند یا نه، به سامانه فیلتر پالم مجهز هستند یا نیستند. تک تک این موارد که مرتبط با قابلیت‌های انواع دستگاه آب پرتقال گیری است، در تقسیم‌بندی آنها اثر دارد.

قیمت دستگاه آب پرتقال گیری

قیمت دستگاه آب پرتقال گیر متاثر از چند فاکتور آشناست. ظرفیت بارگیری یا ظرفیت سبد این دستگاه و مقدار بازدهی یا توان آبگیری دو فاکتور بسیار مهم در قیمت آن است. بیش و کم شدن اعداد در این دو فاکتور، همزمان، قیمت دستگاه آب پرتقال گیر را نیز بیش و کم می‌کند. پس از آن می‌توان برند، داشتن تفاله گیر یا سطل تفاله، نمایشگر دیجیتالی، کانتر و دیگر قابلیت‌ها و جزییات دستگاه را در قیمت نهایی دخیل دانست.

دستگاه آب پرتقال گیری ارزان

نمی‌توان ادعا کرد که انواع دستگاه آب پرتقال گیری ارزان است. چراکه اساسا استفاده از این دستگاه هنوز چنان که باید و شاید عمومیت پیدا نکرده است و به کافه‌ها، هتل و شرکت‌های پیشرو محدود می‌شود. در این میان حساب فروشگاه‌ها را باید جدا کرد. در این صورت می‌تواند بر اساس نیازی که به یک آب پرتقال گیری دارید، مدل خود را انتخاب کنید. به این معنی که اگر مقدار تقاضا برای آب پرتقال را در کسب و کار خود می‌شناسید، مدلی بخرید که به نیاز شما نزدیک باشد. اگر نیازی به ارائه خدمات سلف سرویس ندارید، این قابلیت را از مدل‌ها حذف کنید و به دنبال مدلی بگردید که از چنین قابلیتی برخوردار نیست. با این روش، و حذف یا شناخت تک تک قابلیت‌ها، در نهایت به دستگاه آب پرتقال گیری ارزان قیمت‌تر خواهید رسید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()