0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

اره استخوان بر براکس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اره استخوان بر براکس | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع اره استخوان بر براکس با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

اره استخوان بر براکس یکی دیگر از انواع اره استخوان بر ایرانی است که نشان می‌دهد شرکت‌های ایرانی که اغلب دست به واردات دستگاه برش استخوان می‌زدند، اکنون توانایی تولید چنین دستگاهی را در خود دیده‌اند. لازم است در همین ابتدای امر به این نکته اشاره شود که به اره استخوان بر، دستگاه گوشت بری و اره ماهی بری هم می‌گویند؛ از دستگاه اره برقی قصابی نیز می‌شود به‌عنوان نام دیگر استخوان بر براکس نام برد. اره گوشت بر براکس را باید یک اره استخوان بر صنعتی دانست، چرا که به‌طور کلی دستگاهی تحت عنوان اره استخوان بر خانگی وجود ندارد. ازاین‌رو بازار خرید و فروش اره استخوان بر براکس معطوف به مراکز صنعتی بوده و عموما چنین مراکزی اقدام به خرید اره استخوان بر براکس می‌کنند. مراکزی مثل کارخانه‌های تهیه و توزیع گوشت، قصابی‌های بزرگ، هتل‌ها، رستوران‌ها، کیترینگ‌های بزرگ، تالارهای پذیرایی؛ درمجموع کلیه مراکزی که برای برش گوشت یا ماهی‌های گرم و یخ‌زده خود نیاز به سرعت‌عمل بالایی دارند، می‌توانند از اره قصابی براکس استفاده کنند. شرکت براکس که در زمینه واردات انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی، علی‌الخصوص دستگاه برش استخوان از کشورهای خارجی مخصوصا ایتالیا شهرت دارد، اکنون خود اقدام به تولید اره ماهی بری کرده است تا هم در قیمت اره استخوان بر براکس صرفه‌جویی شود و هم سرعت‌عمل توزیع استخوان بر براکس بالا باشد. ضمن آنکه خدمات پس از فروش اره قصابی براکس نیز بر عهده شرکت براکس بوده و خوبی آن این است که در همین شرکت تولید شده و یک اره استخوان بر ایرانی محسوب می‌شود. این شرکت ایرانی تنوع چندانی از دستگاه گوشت بری را طراحی نکرده و نمی‌توان دسته‌بندی گسترده‌ای برای انواع اره استخوان بر براکس متصور بود. شاید بتوان اره گوش بر براکس را به دو دسته بزرگ و کوچک تقسیم کرد که در اندازه فک، قدرت و ابعاد با هم تفاوت دارند؛ در غیر این صورت به‌لحاظ کارایی نیز نمی‌توان دسته‌هایی برای انواع اره استخوان بر براکس یافت و تنها می‌شود آن را تحت عنوان اره استخوان بر صنعتی شناخت. ازاین‌رو سردرگمی خاصی در هنگام خرید اره استخوان بر براکس وجود ندارد و مشتریان به‌راحتی می‌توانند از میان نمونه‌های محدود استخوان بر براکس یکی را مطابق با نیاز خود انتخاب کنند. مشتریانی که در واقع اقدام به تهیه یک اره استخوان بر براکس ارزان می‌کنند و در خرید و فروش اره استخوان بر براکس صرفه اقتصادی هنگفتی را می‌برند. چرا که این نمونه از دستگاه اره برقی قصابی در داخل کشور تولید شده و بسیار به‌صرفه‌تر از نمونه‌های مشابه خارجی است.

اره استخوان بر براکس از اجزایی مثل تیغه، عرشه، بدنه، موتور، پایه و سیستم روشن-خاموش تشکیل شده است که در ادامه به تک‌تک آن‌ها خواهیم پرداخت. ضمن آنکه برخی از مدل‌های اره قصابی براکس مجهز به محافظ تیغه نیز می‌باشند که حکم اهرم فشار دهنده گوشت به سمت تیغه دستگاه گوشت بری را نیز دارد. وجود این محافظ یا بازوی فشار دهنده، ایمنی اره گوشت بر براکس را بسیار بالا برده و حتی در مواقع خاموش بودن اره ماهی بری نیز کاربران را از خطرات احتمالی برخورد دست با تیغه در امان نگه‌ می‌دارد. اما تیغه این اره استخوان بر ایرانی کیفیت بسیار بالایی دارد و و با نمونه‌های خارجی مخصوصا تیغه‌های معروف ایتالیایی رقابت می‌کند. طول تیغه در مدل‌های مختلف از اره استخوان بر صنعتی ممکن است متفاوت باشد که امری طبیعی است. بنابراین در حین خرید اره استخوان بر براکس توجه به این نکته ضروری به نظر می‌رسد. بدنه این نوع دستگاه برش استخوان را از آلومینیوم آنودایز شده ساخته‌اند؛ آلیاژی که با آلومینیوم خالی متفاوت بوده و مزایای قابل توجهی دارد. از جمله مزایای آنودایز کردن آلومینیوم در دستگاه اره برقی قصابی بهداشتی بودن و جلوگیری از چسبیدن گوشت به سطح آن، رنگ‌پذیری و دکوراتیو بودن و در نهایت شست‌وشوی راحت آن است. البته چنین آلیاژی بر روی قیمت اره استخوان بر براکس نیز موثر خواهد بود که گریزناپذیر است. عرشه اره گوشت بر براکس اما، از استیل ضدزنگ ساخته شده و سطحی کاملا صاف و صیقلی دارد. بر روی عرشه یا میز کار استخوان بر براکس صفحه‌ای متحرک وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان عرض برش تکه گوشت‌های برش داده شده توسط اره ماهی بری را به‌دلخواه تنظیم کرد. لازم به ذکر است که تمام قطعات اره قصابی براکس به‌راحتی از هم جدا می‌شوند تا شست‌وشوی آن‌ها نیز راحت باشد. اما یکی از مهم‌ترین قسمت‌های دستگاه گوشت بری را باید موتور آن دانست که در اره گوشت بر براکس از بهترین انواع آن استفاده شده و در مدل‌های مختلف این اره استخوان بر ایرانی قدرت‌های متفاوتی دارد تا نیازهای مشتریان مختلف خرید اره استخوان بر براکس را تأمین کند. پایه نیز در مدل‌های مختلف این دستگاه برش استخوان متفاوت است و در برخی کوتاه، و در بعضی نیز بلند تعبیه شده است. فرایند خاموش و روشن شدن در دستگاه اره برقی قصابی اما، ساده طراحی شده و یکی از دلایل عرضه اره استخوان بر براکس ارزان به بازار است.

خرید و فروش اره استخوان بر براکس

خرید و فروش اره استخوان بر براکس بیشتر در فروشگاه‌های اینترنتی اتفاق می‌افتد و کمتر فروشگاهی در سطح شهر وجود دارد که دست به این کار بزند. علی‌الخصوص به خاطر اینکه تولید کننده این محصول در داخل کشور بوده و مطمئنا به توانایی فروشگاه‌های اینترنتی در خرید و فروش اره استخوان بر براکس واقف است.

قیمت اره استخوان بر براکس

قیمت اره استخوان بر براکس با درصد بالایی به فروشگاهی که آن را عرضه می‌کند مرتبط است. حتی در میان فروشگاه‌های اینترنتی نیز وجود دارند فروشگاه‌هایی که قیمت بیشتری روی این محصول گذاشته‌اند؛ اما فروشگاه بزرگ کابان تجهیز با توجه به اینکه بستری رقابتی را فراهم کرده، مناسب‌ترین پیشنهاد را برای قیمت اره استخوان بر براکس ارائه داده است.

انواع اره استخوان بر براکس

انواع اره استخوان بر براکس را می‌توان به دو نوع بزرگ و کوچک تقسیم‌بندی کرد که در وهله اول ابعاد آن‌ها با هم تفاوت دارند، اندازه فک برش، حداکثر عرض برش، ابعاد عرشه، اندازه پایه، قدرت موتور و طول تیغه نیز از دیگر تفاوت‌های این دو نوع هستند. به‌لحاظ کارایی نیز نمی‌توان دسته‌بندی مشخصی برای انواع اره استخوان بر براکس در نظر گرفت، زیرا تمام این دست از محصولات، اره استخوان بر صنعتی شمرده می‌شوند و دستگاهی تحت عنوان اره استخوان بر خانگی وجود ندارد.

اره استخوان بر براکس ارزان

اره استخوان بر براکس ارزان را به این خاطر می‌توان به استخوان‌برهای براکس گفت که تولید داخلی هستند و طبعا به‌دلیل هزینه تولید و توزیع پایین این ویژگی را دارند. در غیر این صورت به‌دلیل بی‌کیفیت بودن نیست که اره استخوان بر براکس ارزان شده و با قیمتی به‌مراتب کمتر از نمونه‌های مشابه خارجی عرضه می‌شود، بلکه کیفیت آن نیز بیشتر است و در برخی از مواقع شانه به شانه استخوان‌برهای خارجی می‌زند. 

8 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()