0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه روغن گیری رومیزی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دستگاه روغن گیری رومیزی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه روغن گیری رومیزی با بهترین قیمت (لیست قیمت 23 خرداد 1403)

دستگاه روغن گیری یا روغن کشی از تجهیزاتی ست که امروزه در بسیاری از کارگاه ها و آشپزخانه های صنعتی جهت استخراج روغن طیف وسیعی از دانه های خوراکی و مغزیجات سفت و نرم نظیر تخمه آفتاب گردان، بادام، کنجد، گردو، سویا، سیاه دانه و... کاربرد بسیاری دارد.

این دستگاه ها بر مبنای شکل ظاهری به دو دسته کلی دستگاه روغن گیری رومیزی و دستگاه روغن گیری ایستاده تقسیم بندی می شوند که در ادامه به بررسی انواع رومیزی می پردازیم.

دستگاه روغن گیری رومیزی نسبت به مدلهای ایستاده از ابعاد کوچکتر و حجم بازدهی کمتری برخوردار است، با این حال به دلیل اینکه نیاز به فضای زیادی ندارد، محبوبیت بسیاری در میان مصرف کنندگان دارد و حتی برای مصارف خانگی نیز استفاده می شود.

مکانیزم پرس سرد، شیوه کار بسیاری از مدلهای دستگاه روغن گیری رومیزی است که به دلیل استفاده نکردن از هیچ‌گونه ماده شیمیائی، آنتی اکسیدان‌ها و ویتامین‌های موجود در روغن ها حفظ می شوند و علاوه بر حفظ خواص ارگانیک، طعم و عطر مطبوعی نیز خواهند داشت. در این دستگاه ها با تحت فشار قرار گرفتن دانه های گوناگون، روغن درون آنها خارج می گردد. در نتیجه روغن بدست آمده با روش پرس سرد روغن مناسبی برای مصرف خوراکی محسوب می گردد.

با توجه به اینکه دستگاه روغن گیری رومیزی برای له کردن مغزیجات سخت نیز استفاده می شود، به همین علت جهت انتقال نیرو از الکتروموتور گیربکسی بهره می برد.

از مراکزی که با خرید یک دستگاه روغن گیری رومیزی می توانند به راحتی پیشرفته کرده و سرعت و راندمان کارشان را افزایش دهند، می توان به عطاری ها، مراکز تولید روغن های گیاهی و درمانی، مراکز تولید داروهای طب سنتی و داروساز های گیاهی و ارگانیک و آشپزخانه های صنعتی و همچنین کسب و کارهای خانگی اشاره نمود که با عرضه روغن های طبیعی و خالص، رضایت مشتریانشان را جلب می کنند.

شرکت کابان تجهیز با ارائه مدلهای متنوع دستگاه روغن گیری رومیزی ، دست خریداران را جهت انتخاب مدل متناسب با حجم کار آنها باز گذاشته است.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()