0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه آب انار گیری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دستگاه آب انار گیری با بهترین قیمت | (لیست قیمت 23 خرداد 1403)

در میان میوه‌هایی که با دستگاه‌های آبمیوه‌گیری آب گرفته می‌شوند، احتمالا انار با همه‌شان تفاوت داشته باشد. چراکه علاوه بر پوست، قشر نازک و سفیدی همچون حریر دانه‌های آن را در میان گرفته است که مخلوط شدن آن با عصارۀ انار، لذت نوشیدن آب انار را مخدوش خواهد کرد. اگرچه همان هم خوردنی باشد! به این ترتیب، یکی از انواع آبمیوه‌گیری‌ها نام دستگاه آب انار گیری را به خود گرفته است تا مخصوص بیرون کشیدن آب انار باشد و از پس چنین ظرافت‌هایی بربیاید.

انار یکی از هفت گونۀ مقدس اشاره شده در کتب ادیان ابراهیمی است. اما سوا از اشاره‌های ادیان بزرگ به آن، میوه‌ای بسیار محبوب در سرتاسر جهان است و ایران نیز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کنندگان انار در جهان مشهور است. انار ساوه و انار بِجِستان تنها در ایران شهره نیستند، بلکه در بازار بین‌المللی نیز اسم و رسمی دارند.

در هر حال دستگاه آب انارگیری امروزه همچون هر یک از انواع دیگر آبمیوه‌گیری، متقاضیان خاص خود را دارد و در خانه، فروشگاه، هتل، رستوران و ایستگاه‌های تصفیه خون می‌توان سراغ این دستگاه را گرفت. دستگاهی که هم به صورت دستی و هم برقی وجود دارد و در اندازه‌های گوناگون و رنگ‌ها و جنس‌های متفاوت راهی بازار می‌شود.

خرید و فروش آب انار گیری

فروشگاه کابان تجهیز در خرید و فروش آب انار گیری رویکردهای جالب توجهی را پیش رو قرار داده است. از جمله حمایت بیشتر از تولیدکنندگان داخلی در قیاس با مدل‌های خارجی. به همین دلیل شما تولیدات داخلی بیشتری در دسته دستگاه آب انار گیری در این فروشگاه مشاهده می‌کنید. این امر هم ناشی از اعتماد به تولیدکننده داخلی است، هم تناسب بیشتر قیمت محصولات تولیدکننده داخلی در قیاس با نمونه‌های مشابه خارجی را هدف گرفته است. در هر حال خرید و فروش آب انار گیری در فروشگاه کابان تجهیز برای شما خریداران آسان خواهد بود. با ما تماس بگیرید تا راه‌های متنوع خرید از فروشگاه را برایتان توضیح دهیم.

انواع آب انار گیری

دستگاه آب انار گیری نیز مانند هر دستگاه دیگری انواعی دارد. مهم‌ترین انواع آب انار گیری نمونه‌های دستی و برقی است. جالب است بدانید که انواع دستی آب انارگیر هنوز هم خریداران بسیاری دارد و اینگونه نیست که تصور کنید تمایلی به خرید انواع دستی وجود ندارد. این مساله در ارتباط مستقیم با همان موضوعی است که ابتدا به آن اشاره شد. یعنی دشواری گرفتن آب انار به سبب خصوصیات این میوه. که ظاهرا هنوز خیلی‌ها ترجیح می‌دهند به صورت دستی آن را مرتفع کنند. فارق از این‌ها، انواع آب انار گیری را می‌توان به صورت دستگا‌ه‌های ایستاده، رومیزی و سلف سرویس نیز تقسیم کرد. آب انار نیز همچون آب پرتقال از جمله نوشیدنی‌های گوارا و محبوب است که می‌تواند در قالب یک دستگاه سلف سرویس در اداره، شرکت، هتل یا باشگاه وجود داشته باشد و اعضا یا مشتریان را از وجود خود بهره‌ها ببخشد.

قیمت آب انار گیری

قیمت آب انار گیری نیز بیش از همه‌چیز متاثر از نوع آن است. بر همین اساس، انواع دستی بدیهتا ارزان‌تر از انواع برقی هستند. در میان همین انواع نیز تفاوت‌هایی وجود دارد که قیمت را دچار نوسان می‌کند. مثلا جنس بدنه یا مقدار بازدهی قطعا بر قیمت آب انار گیری تاثیر دارد. جدا از اینها، جنس بدنه، قابلیت‌ها، سلف سرویس بودن، ایستاده بودن یا رومیزی بودن، بازدهی، داشتن تفاله‌گیر یا سطل تفاله و متغیرهایی از این دست، قیمت آب انارگیر را دچار نوسان خواهد کرد.

آب انار گیری ارزان

اگر می‌خواهید آب انار گیری ارزان قیمت بخرید بهتر است نمونه‌های دستی آن را بخرید. اما آیا این نمونه‌ها جواب‌گوی نیاز شما هستند؟ ممکن است نیاز شما به آب انار بیش از اینها باشد، در آن صورت باید دست روی نمونه‌های برقی، ایستاده، رومیزی یا سلف سرویس و پربازده بگذارید. اگر چنین حالتی را متصور شویم، شناخت قابلیت‌ها و مزایای این دستگاه‌ها می‌تواند شما را در رساندن به آب انار گیری ارزان قیمت‌تر یاری کند. بر همین اساس ما می‌توانیم در این راه شما را راهنمایی کنیم. پس با ما تماس بگیرید تا از چند و چون این دستگاه‌ و مشخصه‌هایی که باعث ارزان‌تر شدن قیمت تمام‌شده آن می‌شود، مطلع شوید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()