0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت
ویژگی
کالا برای:

ترازوی آزمایشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی آزمایشگاهی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع ترازوی آزمایشگاهی با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

ترازوی آزمایشگاهی یکی از انواع مهم و پرکاربرد ترازو برای محاسبه وزن دقیق و توزین مواد گرمی و سبک است. کاربرد ترازو آزمایشگاهی در آزمایشگاه‌هایی که وزن کردن مواد از حساسیت بسیاری برخوردار است، به خوبی مشخص است. ترازوی آزمایشگاهی از نظر مدل و برند انواع گوناگونی دارد. سایت کابان تجهیز یک فروشگاه اینترنتی‌ است که با حدود یک دهه فعالیت، تجربه زیادی در زمینه خرید و فروش ترازوی آزمایشگاهی دارد و شما می‌توانید برای خرید ترازوی آزمایشگاهی از طریق این سایت اقدام نمایید و از مشاوره حرفه‌ای همکاران ما نیز بهره‌مند شوید. چنانچه قصد ترسیم گوناگونی انواع ترازو آزمایشگاهی را داشته باشیم باید به گستره بسیار بزرگی از انواع ترازو گرمی و ترازوهای بسیار حساس اشاره کنیم. احتمالا دقت یک ترازوی آزمایشگاهی در کمترین حالت 1 گرم خواهد بود. و از طرف دیگر حساس ترین آنها تا دقت یک صد هزارم گرم (0.00001) و حتی بیشتر طراحی می شوند. یکی از نکات جالب توجه در زمینه ترازوهای آزمایشگاهی این است که هنوز هم برخی مدل های این دسته شامل ترازوی دیجیتال نمی شود. ترازوی سه اهرمی یکی از این مدل هاست که به صورت مکانیکی سنجش دقیقی از مواد سبک و گرمی انجام می دهد. 

ترازوی آزمایشگاهی دقیق‌ترین ترازو‌ها در صنعت ترازو به حساب می آیند. برخی از مدل‌های ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال حتی به جریان هوا واکنش نشان می‌دهند و لودسل یا حسگر توزین آنها قادر است اثر آن را محاسبه کند. به همین خاطر برای آنها محفظه توزین تعبیه می شود. یکی از دلایل پیشی گرفتن ترازو آزمایشگاهی از سایر ترازوها، استفاده از دقیق‌ترین و پیشرفته ترین فناوری های موجود برای اندازه‌گیری وزن مواد است. در ادامه مقاله به بررسی بیشتر این ترازو می‌پردازیم پس در صورتی که تمایل به خرید و فروش ترازوی آزمایشگاهی دارید با ما همراه شوید.

خرید و فروش ترازوی آزمایشگاهی

خرید و فروش ترازوی آزمایشگاهی از طریق سایت کابان تجهیز برای همه افراد در سرتاسر کشور امکان پذیر است و قیمت ترازوی آزمایشگاهی در این سایت به صورت مداوم به روز رسانی می‌شود. شما می‌توانید در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید و از مشاوره حرفه‌ای آنها بهره‌مند شوید. وجود انواع ترازوی آزمایشگاهی با طیف مختلف مدل و برند ممکن است خریدار را دچار سردگمی کند. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از خرید ترازوی آزمایشگاهی با افراد خبره و با تجربه در این زمینه مشورت کنید.

انواع ترازوی آزمایشگاهی

انواع ترازوی آزمایشگاهی طیف گسترده‌ای از این ترازو را دربرمی‌گیرد. یکی از تقسیم بندی های اصلی برای انواع ترازو آزمایشگاهی بر مبنای داشتن محفظه است. داشتن محفظه یکی از مهم ترین شاخص‌های دسته‌بندی ترازو آزمایشگاهی‌ است و بر قیمت ترازوی آزمایشگاهی نیز اثرگذار است. یک نوع دیگر از تقسیم بندی انواع ترازوی آزمایشگاهی میزان دقت و حساسیت آن است. میزان دقت در ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال از 1 گرم شروع می‌شود و تا 0.00001 گرم محاسبه می‌شود که دقت بسیار زیادی را نشان می‌دهد. پس بهتر است هنگام تهیه ترازو آزمایشگاهی، به جای فکر کردن به خرید ترازوی آزمایشگاهی ارزان به فکر تهیه ترازویی باشید که با نوع نیاز شما همخوانی داشته باشد.

قیمت ترازوی آزمایشگاهی

قیمت ترازوی آزمایشگاهی گستره وسیعی را در بر می‌گیرد و با توجه به کیفیت، برند و دقت اندازه گیری متفاوت می‌شود. تفاوت قیمت ترازوی آزمایشگاهی بین گرانترین مدل تا ارزانترین مدل گاهی به بیشتر از چند ده میلیون می‌رسد. انواع ترازوی آزمایشگاهی ارزان معمولا دقت پایینی دارند و دقیق نیستند. برخی از مدل‌های ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال که می‌توانند میزان رطوبت را بسنجند و یا قابلیت تحلیلی دارند جزو گرانترین نمونه‌های ترازوی آزمایشگاهی دسته‌بندی می‌شوند. برای مشاوره در امر خرید ترازوی آزمایشگاهی می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید تا بهترین نمونه‌های موجود را با توجه به نیازتان به شما معرفی کنند.

ترازوی آزمایشگاهی ارزان

عبارت ترازوی آزمایشگاهی ارزان در وضعیت کنونی بازار بی معنی‌ست. برای خرید ترازوی آزمایشگاهی باید با توجه به دقت مورد نیاز برای سنجش وزن مواد، اقدام به انتخاب ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال نمود. خرید ترازوی آزمایشگاهی ارزان ممکن است در ابتدا لذتبخش باشد اما فرد را درگیر مشکلاتی مانند تعمیر و پرداخت هزینه اضافه خواهد کرد. امکان مشاهده و خرید ترازوی آزمایشگاهی از برند‌های مختلف از طریق سایت ما فراهم شده و برای عزیزانی که به خرید حضوری علاقه دارند پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه ما سر بزنند و علاوه بر خرید و فروش ترازوی آزمایشگاهی به صورت حضوری از سایر مدل‌های ترازو نیز دیدن نمایند.

10 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()