0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت
ویژگی
کالا برای:

ترازوی ای اند دی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی ای اند دی | خرید و فروش انواع ترازوی ای اند دی با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 تير 1403)

ترازوی ای اند دی (AND) محصول کمپانی AND است و در کشور ژاپن طراحی و تولید می شود. عمدتا ترازوی ای اند دی را با عنوان ترازو آزمایشگاهی ای اند دی می شناسند. انواع ترازو ای اند دی به صورت اورجینال با استاندارد معتبر جهانی در سطح کشور توزیع می شود. شرکت AND یکی از غول های صنعت ترازو خاصه در زمینه آزمایشگاهی است. تنوع و کیفیت ترازوی ای اند دی باعث شده است تا خرید و فروش ترازوی ای اند دی افزایش یابد و نام ای اند دی در میان برترین نام های تجاری در صنعت توزین و اندازه گیری شناخته شود. ترازو ای اند دی از سال 1977 میلادی موفق شد در مدتی کوتاه، نام خود را به عنوان تولیدکنندگان برتر ترازوهای گرمی و حساس معرفی کند. به این مسئله توجه داشته باشید که بعضی از انواع ترازوی AND تولید ژاپن هستند و بعضی دیگر طرح ای اند دی و تولید چین. قیمت ترازو دیجیتالی آزمایشگاهی نسبت به قیمت ترازوی AND مدل صنعتی بیش تر است. ما خرید ترازو آزمایشگاهی ای اند دی را برای کارگاه ها و مراکز آزمایشگاهی مناسب می دانیم. نکته تامل کردنی این است که ترازوی AND ارزان نیست، اما از تنوع بسیاری برخوردار است.

خرید و فروش انواع ترازوی ای اند دی با بهترین قیمت از سایت کابان تجهیز برای شما آسان تر و امن تر است. برخی از ترازوی AND ارزان شامل مدل هایی می شود که تحت لیسانس AND و تولید کشور چین هستند. معمولا انواع ترازوی AND ساخت چین را می توان ترازوی پرقابلیتی دانست. خرید و فروش ترازوی AND ، که یکی از شناخته شده ترین نام ها در حوزه ترازو آزمایشگاهی است، همواره از نخستین پیشنهادهایی است که می توان به هر آزمایشگاه حرفه ای و نیمه حرفه ای ارائه داد. قیمت ترازوی AND با توجه به دقت و کیفیت بی نظیرش، ممکن است مقداری بیش تر از مدل های داخلی مشابه باشد. شما ابتدا لازم است از نیاز کسب و کارتان آگاه شوید سپس به خرید ترازو آزمایشگاهی ای اند دی اقدام کنید. حساس ترین و دقیق ترین ترازو آزمایشگاهی موجود در بازار ایران را می توان در میان انواع ترازو ای اند دی یافت. بعضی از ترازو دیجیتالی آزمایشگاهی این شرکت ژاپنی دقتی از 1 گرم تا یکصد هزارم گرم (0.00001) دارند. طبیعتا دقت آن بر قیمت ترازو دیجیتالی آزمایشگاهی تاثیر می گذارد.

خرید و فروش ترازوی ای اند دی

خرید و فروش ترازوی ای اند دی به اشکال گوناگونی صورت می گیرد. برای تهیه انواع ترازو ای اند دی می توان از فروشگاه های عرضه کننده این محصول یا نمایندگی ها اقدام کرد. البته خرید و فروش ترازوی ای اند دی از طریق فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز نیز امکان پذیر است. برای دریافت اطلاعات در خصوص قیمت ترازو دیجیتالی آزمایشگاهی با مشاورین کابان تجهیز تماس بگیرید.

انواع ترازوی ای اند دی

انواع ترازوی ای اند دی با گستردگی بسیاری در بازار موجود است. شما پیش از خرید ترازو آزمایشگاهی ای اند دی نیازمند اطلاعات و شناخت انواع ترازوی AND هستید. مطالعه ویژگی ها، مختصات، بررسی و مقایسه مدل های گوناگون را در سایت کابان تجهیز برای شما فراهم کرده ایم تا شما با توجه به نیاز کسب و کارتان، با خرید ترازو آزمایشگاهی ای اند دی به شغل تان رونق بدهید. به یاد داشته باشید که ترازوی AND ژآپنی و ترازوی طرح AND دو نوع متفاوت از انواع تراوی ای اند دی در بازار هستند. تولیدکننده نوع ژاپنی، ژاپن، و تولیدکننده طرح ای اند دی، چین است. قیمت این دو نوع با هم تفاوت بسیاری دارد. 

قیمت ترازوی ای اند دی

قیمت ترازوی ای اند دی به علت خارجی بودن محصول ثابت نیست و به نوسانات ارزی وابسته است. شما برای مطلع شدن از قیمت ترازوی ای اند دی می توانید در ساعات اداری، با برقراری تماس تلفنی از آخرین تغییرات قیمت انواع ترازو ای اند دی مطلع شوید. در سایت کابان تجهیز بهترین کیفیت به همراه اطلاعات قیمت ترازو دیجیتالی آزمایشگاهی را عرضه شده است.

ترازوی ای اند دی ارزان

ترازوی ای اندی دی ارزان به دسته های بسیاری تقسیم می شود مانند فروشگاهی، صنعتی و آزمایشگاهی. امروزه صنعت توزین و ترازو بسیار پیشرفت کرده است و صرفا به وزن کردن مواد خلاصه نمی شود و اطلاعات بسیاری در کنار وزن، به کاربر ارائه می دهد. عبارت ترازوی ای اند دی ارزان ، عبارتی است که حداقل یک بار آن را در اینترنت جست و جو می کنید اما به دنبال تهیه ترازو ارزان نباشید و کیفیت را فدای ارزان بودن محصول نکنید.

10 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()