0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت / کیلوگرم
ظرفیت / گرم
دقت
ویژگی
کالا برای:

ترازوی اعتماد

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی اعتماد | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع ترازوی اعتماد با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

ترازوی اعتماد از ترازوهای پرکاربرد در صنعت ترازوی فروشگاهی و صنعتی است که با داشتن قابلیت های مختلف توانسته نقش مهمی در بازار خرید و فروش ایران پیدا کند. ترازوهای فروشگاهی ترازوهایی هستند که توانایی توزین آنها در حدود خرید و فروش روزمره مردم است و در هر فروشگاه کوچک و بزرگی می توانند استفاده شوند. چنین ترازوهایی باید دارای قابلیت های مختلفی باشند تا کار فروش و حسابداری و انبارداری را برای کاربران و صاحبان فروشگاه ها آسان تر سازند. خرید ترازوی اعتماد می تواند چنین نیازهایی را به آسانی برآورد. نخستین نکته قابل توجه در انواع ترازوی اعتماد دقت در توزین است و از آنجا که مقدار توزین در ترازوی فروشگاهی ممکن است از چند گرم تا چند کیلوگرم متفاوت باشد، حساسیت توزین در این گونه ترازوها باید تا اندازه ممکن دقیق باشد. نکته قابل توجه در ویژگی های ترازوی فروشگاهی اعتماد دقت توزین آن است که در وزن های مختلف 50 و 70 کیلویی، فقط 10 گرم است. از دیگر ویژگی های ضروری ترازوهای فروشگاهی، داشتن چاپگر است تا بتوان به وسیله آن فاکتور و فیش فروش به مشتری ارائه کرد. ترازوی دیجیتال اعتماد علاوه بر داشتن چاپگر، دارای توانایی های مختلفی از جمله قابلیت های انبارداری و گزارش گیری کلی و جزئی است که کار فروش و حسابداری را برای کاربر و فروشگاه آسان تر ساخته است.

فروشگاه کابان تجهیز خرید و فروش ترازوی اعتماد را بر عهده دارد و البته با توجه به تنوع اندازه، شکل، و جنس ترازوی دیجیتال اعتماد قیمت هر کدام از آنها می تواند با دیگری متفاوت باشد و بهتر است در زمان خرید هر مدل به قیمت ترازوی اعتماد دقت شود. پیش از خرید ترازوی اعتماد باید بدانید که این ترازوها  در دو دسته ترازوی فروشگاهی اعتماد با بدنه فلزی و ترازوی فروشگاهی اعتماد با بدنه پلاستیکی تولید شده و هر کدام از این دو نوع در مقدار توزین و شکل ظاهری دارای زیر مجموعه هایی هستند. از نظر شکل ظاهری ترازوها به دو گروه ترازوی علمک دار اعتماد و ترازوی بدون علمک اعتماد تقسیم می شوند، و از نظر مقدار توزین، انواع ترازوی اعتماد در دو قدرت توزین 50 و 70 کیلویی تولید شده اند که البته به غیر از قدرت توزین، در دیگر قابلیت ها شبیه هم هستند.

خرید و فروش ترازوی اعتماد

خرید و فروش ترازوی اعتماد در فروشگاه کابان تجهیز به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می شود که خریداران گرامی برای خرید مستقیم و حضوری باید به فروشگاه مراجعه کنند، اما از آنجا که در روزگار کنونی خرید و فروش آنلاین و پیرو آن خرید و فروش ترازوی اعتماد ، تبدیل به یکی از بهترین راه های خرید و فروش شده، برای خرید ترازوی اعتماد نیازی به مراجعه مستقیم به فروشگاه نیست و خرید اینترنتی ترازوی اعتماد بهترین روش تهیه و استفاده از آن است. برای دانستن همه قابلیت های ترازوی دیجیتال اعتماد می توانید به سایت فروشگاه کابان تجهیز مراجعه کنید و البته تلفن فروشگاه کابان تجهیز نیز پاسخگوی پرسش های خریداران گرامی است.

انواع ترازوی اعتماد

انواع ترازوی اعتماد در دو گروه اصلی ترازوی فلزی اعتماد و ترازوی پلاستیکی اعتماد تولید شده که البته زیر مجموعه هر کدام ترازوهایی با قدرت توزین 50 و 70 کیلوگرم هستند. جنس بدنه، ستون و جایگاه نمایشگر ترازوی فلزی اعتماد همگی از فلز تشکیل شده، اما ترازوهای پلاستیکی اعتماد از پلاستیک محکم و مقاوم در برابر ضربه ساخته شده اند، و هر کدام دارای زیر مجموعه هایی بر اساس شکل ظاهری نیز هستند و ترازوی علمک دار اعتماد و ترازوی بدون علمک اعتماد در این دسته بندی قرار می گیرند. البته به یک نکته نیز باید در این مورد دقت شود که بدون در نظر گرفتن مقدار توزین، جنس بدنه، و شکل ظاهری انواع ترازوی اعتماد ، قابلیت های همگی آنها تقریبا یکسان است. قابلیت هایی مانند داشتن حافظه، شمارش قطعه، و ارتباط با انواع دستگاه هایی مثل رایانه، کارت خوان، بارکد خوان و چاپگر لیبل.

قیمت ترازوی اعتماد

با توجه به گوناگونی مدل و شیوه ساخت و جنس بدنه انواع ترازوی اعتماد ، قیمت ترازوی اعتماد نیز متفاوت است و در هنگام خرید ترازوی اعتماد باید به قیمت ترازوی اعتماد دقت کنید. توجه داشته باشید که لیست قیمت کالاها در سایت فروشگاه کابان تجهیز در دسترس همگان قرار دارد و برای دانستن قیمت ترازوی اعتماد مورد نظر خود به سادگی می توانید به آن مراجعه کنید. البته از استعلام قیمت انواع ترازو از کارشناسان، غافل نشوید. 

ترازوی اعتماد ارزان

اگر چه عرضه ترازوی اعتماد ارزان مورد نظر ماست اما باید دقت داشت ارزان بودن ترازو نباید کیفیت آن را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین می توان گفت هدف اصلی فروشگاه کابان تجهیز عرضه انواع ترازوی اعتماد ارزان است، اما تا جایی که کیفیت ترازو از دست نرود. توجه به این نکته نیز خالی از لطف نیست که بیشتر محصولات ارائه شده در سایت فروشگاه کابان تجهیز دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است که نشان دهنده کیفیت کالاهای ارائه شده است.

10 / 10
از 12 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()