0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا با بهترین قیمت (لیست قیمت 3 خرداد 1403)

اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا یکی از بهترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های اره استخوان بر ساخته شده در کشور است که قابلیت رقابت با دستگاه‌های اره استخوان خارجی را داشته و بسیار باکیفیت است. البته بهتر است در همین ابتدا به این نکته اشاره شود که به دستگاه اره استخوان بر که محصول مورد بررسی در این یادداشت است، اره قصابی و اره گوشت بر هم می‌گویند، همین طور گاها به‌دلیل استفاده از دستگاه اره قصابی برای برش ماهی علی‌الخصوص ماهی‌های بزرگ یخ‌زده، به آن اره ماهی بری هم می‌گویند. همچنین برند استخوان بر امگا صد صنعت نیز با نام اره استخوان بر امگا ایرانی هم شناخته می‌شود که درمجموع توجه به این نکات در هنگام خرید اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا موجب تمرکز شما بر روی سایر ویژگی‌های این نمونه از دستگاه برش استخوان خواهد شد. اما اره قصابی امگا صد صنعت را باید یک دستگاه گوشت بری حرفه‌ای و پیشرفته دانست که در حدواندازه‌های یک دستگاه اره استخوان بر خارجی ساخته شده است. گواه این ادعا، استنلس استیل بودن بدنه اره گوشت بر امگا ایرانی است که کاملا مورد تأیید وزارت بهداشت بوده و موجب شده تا مجوزهای لازم برای ساخت اره ماهی بر امگا ایرانی صادر شود. ازاین‌رو خرید و فروش اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا به‌راحتی و بدون هیچ مانعی در فروشگاه‌های مختلف اینترنتی صورت می‌گیرد و به‌سهولت می‌توان انواع اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا را در این فروشگاه‌ها یافت. یکی دیگر از دلایل کیفیت بالای اره استخوان بر امگا ایرانی ساخته شدن آن مطابق با درجه حفاظتی IP54 است که موجب شده تا این دستگاه اره قصابی در برابر نفوذ گردوخاک و آب مقاومت بالایی داشته باشد و استفاده کنندگان از اره قصابی امگا صد صنعت بدون هیچ دغدغه‌ای می‌توانند گوشت‌ها و ماهی‌های یخ‌زده یا مرطوب را بر روی عرشه دستگاه گوشت بری قرار دهند تا استخوان بر امگا صد صنعت بدون هیچ نفوذپذیری آبی آن‌ها برش دهد. نمونه‌های مختلفی از انواع اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا در بازار وجود دارد که در ابعاد و نوع کارایی نسبت به هم تفاوت دارند و در ادامه به آن‌ها پرداخته خواهد شد. طبعا نمونه‌های کوچک‌تر را باید یک اره استخوان بر امگا صنعت آرا ارزان محسوب کرد که برای حجم کاری کم مورد استفاده قرار می‌گیرند و قاعدتا قیمت اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا نیز در آن‌ها کمتر از نمونه‌های بزرگ‌تر می‌باشد. این بزرگی و کوچکی را بیشتر در طول تیغه و فک برش اره گوشت بر امگا ایرانی مد نظر قرار می‌دهند. طبیعتا هرچه طول تیغه یا دهنه برش یک دستگاه برش استخوان بزرگ‌تر باشد، تکه گوشت یا تکه استخوان‌های بزرگ‌تری می‌توان با آن برش داد. نکته‌ای که اکثر مشتریان خرید اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا به آن توجه می‌کنند. مشتریانی که از قصابی‌های کوچک گرفته تا کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولید و توزیع فرآورده‌های گوشتی را شامل می‌شوند و در واقع بازار خرید و فروش اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا را می‌توان یک بازار گسترده محسوب کرد.

اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا تحت لیسانس ACEC بلژیک ساخته شده و به همین خاطر یک اره ماهی بری باکیفیت از آب در آمده است. کیفیت بالای اره ماهی بر امگا ایرانی موجب شده تا به‌راحتی برای آن یک سال گارانتی در نظر گرفته شود و قاعدتا برای بعد از خرید اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا خدمات پس از فروش نیز از سوی شرکت سازنده این دستگاه اره قصابی پیش‌بینی شده است. یکی دیگر از مزیت‌های اره استخوان بر امگا ایرانی کیفیت‌ برابر یا بعضا بیشتر آن نسبت به انواع دستگاه برش استخوان خارجی است؛ در حالی که قیمت اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا به‌مراتب کمتر از آن‌ها بوده و نسبت‌ به آن‌‌ها یک دستگاه اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا ارزان محسوب می‌شود. ازاین‌رو تهیه اره قصابی امگا صد صنعت بسیار به‌صرفه بوده و مشتری با صرف هزینه‌ای کمتر، کیفیتی مشابه دستگاه گوشت بری خارجی به دست می‌آورد. یکی دیگر از بخش‌های مهم استخوان بر امگا صد صنعت عرشه یا میز برش یا میز کار آن است که از استیل 304 ضدزنگ ساخته شده تا کاملا بهداشتی باشد؛ همین طور سطح عرشه اره گوشت بر امگا ایرانی بسیار صاف و صیقلی طراحی و ساخته شده تا کوچک‌ترین ذره‌ای از فراورده‌های گوشتی بر روی آن باقی نماند و موجب آلودگی‌اش نشود. بنابراین شست‌وشو و تمیزکاری اره ماهی بر امگا ایرانی نیز بسیار راحت بوده و بدون هیچ نگرانی می‌توان به نظافت این دستگاه اره قصابی پرداخت. تنها نکته‌ای که باید حین تمیزکاری اره ماهی بری مورد توجه قرار بگیرد، احتیاط در برخورد با اره یا تیغه آن است تا موجب صدمه به کاربر نشود. همچنین در حین کار با اره استخوان بر امگا ایرانی نیز باید مسائل ایمنی رعایت شود تا مشکلی برای کاربر پیش نیاید. اما خود اره قصابی امگا صد صنعت کاملا ایمن ساخته شده تا به‌طور کامل از خطرات احتمالی کار کردن با یک دستگاه برش استخوان پیش‌گیری شود. از جمله نکات ایمنی رعایت شده در استخوان بر امگا صد صنعت می‌توان به محافظ تیغه یا بازوی محرک، کلید توقف اضطراری و سیستم برق‌رسانی ایمنش اشاره کرد که آن را به یک اره ماهی بری کاملا ایمن تبدیل کرده‌اند. لازم به ذکر است، برخی از دستگاه‌های استخوان بر مجهز به عرشه متحرک هستند که ویژگی جالب توجهی به حساب می‌آید. اما شاید مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش یک دستگاه گوشت بری تیغه آن باشد که در هنگام خرید اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا بسیار مورد توجه خریداران قرار می‌گیرد. اره استخوان‌ برهای خارجی، علی‌الخصوص انواع ایتالیایی آن به تیغه‌های تیز و باکیفیت معروف‌اند، اما اره ماهی بر امگا ایرانی نیز دست کمی از آن‌ها نداشته و با تیغه تیزی که دارد هر استخوان یا گوشت یخ‌زده‌ای را تکه‌تکه می‌کند. در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تمامی انواع اره گوشت بر امگا ایرانی را باید اره استخوان بر صنعتی دانست و به‌طور کلی دستگاهی تحت عنوان اره استخوان بر خانگی وجود ندارد.

خرید و فروش اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا

خرید و فروش اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا عموما در فروشگاه‌های اینترنتی اتفاق می‌افتد و کمترین فروشگاه فیزیکی سطح شهری وجود دارد که در این زمینه فعال باشد. یکی از بهترین و بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی هم که در خرید و فروش اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا نقش بسزایی دارد، فروشگاه کابان تجهیز است.

قیمت اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا

قیمت اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا به عوامل متعددی بستگی دارد، قدرت موتور، جنس بدنه، جنس عرشه، نوع عرشه، جنس تیغه، نوع تیغه، سیستم ایمنی و اندازه یا فک برش از جمله عوامل مؤثر در این فاکتور هستند. البته فروشگاهی که از آن دستگاه خریداری می‌شود نیز می‌تواند بر روی قیمت اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا تأثیرگذار باشد. ‌به ‌عنوان مثال قیمت محصول مورد بررسی در فروشگاه کابان تجهیز به‌مراتب ارزان‌تر از سایر فروشگاه‌ها می‌باشد.

انواع اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا

انواع اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا را می‌توان از منظر ابعاد و به تبع آن فک برش، به سه دسته کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم کرد. از نظر کارایی نیز تقسیم‌بندی خاصی برای انواع اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا وجود ندارد؛ چرا که تمامی آن‌ها اره استخوان بر صنعتی هستند و درمجموع اره استخوان بر خانگی از این محصول وجود ندارد.

اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا ارزان

اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا ارزان نسبت به نمونه‌های خارجی را نباید در ازای بی‌کیفیت بودن آن دانست؛ بلکه در برخی از شاخصه‌ها بالعکس، باکیفیت‌تر از یک اره استخوان بر خارجی است. دلیل اینکه اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا ارزان است را می‌شود در هزینه‌های ساخت و توزیع کمتر آن دانست؛ چرا که به هر حال طراحی و تولید آن در داخل کشور انجام می‌شود و طبعا هزینه‌های توزیع آن نیز به دلیل کوتاه بودن مسافت کمتر است.

8 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()