0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

اسلایسر برقی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

اسلایسر برقی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع اسلایسر برقی با بهترین قیمت (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

اسلایسر برقی یکی دیگر از انواع دستگاه اسلایسر است که خود تنوع گسترده‌ای داشته و اسلایسر برقی صنعتی یا اسلایسر نیمه صنعتی و همین طور اسلایسر برقی خانگی تنها یکی از دسته‌بندی‌های آن را تشکیل می‌دهند که از منظر کارایی به دستگاه اسلایسر برقی نگاه می‌کند. نوع خانگی دستگاه اسلایسر برقی میوه بیشتر برای زیبایی و تزئین غذا که بانوان علاقه زیادی به آن دارند و زمان زیادی را هم برای آن صرف می‌کنند، کاربرد دارد. اما توجه این یادداشت بر نوع خانگی نیست و اکثرا به انواع صنعتی و نیمه‌صنعتی اسلایسر برقی میوه توجه شده است. دو دسته‌بندی دیگر از دستگاه اسلایسر برقی وجود دارد که آن را در یک نوع به اسلایسر برقی خارجی و دستگاه اسلایسر ایرانی تقسیم‌بندی می‌کند و در نوعی دیگر به اسلایسر اتوماتیک و نیمه‌اتوماتیک. در نمونه‌های نیمه‌اتوماتیک دستگاه اسلایسر برقی میوه به یک کاربر یا اپراتور برای تکمیل فرایند اسلایس کردن نیاز است. از آنجایی که سیب‌زمینی یکی از بیشترین مواد غذایی است که از اسلایسر برقی صنعتی یا اسلایسر برقی خانگی برای اسلایس کردن آن استفاده می‌شود، به این محصول اسلایسر برقی سیب زمینی هم می‌گویند. اکثر انواع اسلایسر برقی خارجی یا حتی نمونه‌های مختلف دستگاه اسلایسر ایرانی چهار حالت رایج اسلایس کردن سیب‌زمینی یا هر مواد غذایی دیگر را انجام می‌دهند. ورقه کردن، خلال کردن، نگینی یا حبه کردن و رنده کردن چهار حالت اسلایسی است که می‌توان از یک اسلایسر برقی میوه انتظار داشت. البته برای تغییر این حالت‌ها باید تیغه‌های اسلایسر نیمه صنعتی را تعویض کرد که در اینجا با توجه به راحتی یا سختی این کار، عیار یک اسلایسر اتوماتیک مشخص می‌شود. هرچند در برخی از مدل‌های اسلایسر برقی سیب زمینی حالت‌های مختلف تیغه‌ در سایزهای مختلفی هم وجود دارند که در نتیجه تعداد مجموع‌ تیغه‌ها بیشتر بوده و راحتی تعویض آن‌ها در دستگاه اسلایسر برقی اهمیت پیدا می‌کند. با این اوصاف تنوع بسیار زیادی را باید برای این محصول در بازار خرید و فروش اسلایسر برقی متصور بود که طبعا قیمت اسلایسر برقی نیز در آن‌ها متفاوت است و برخی از آ‌ن‌ها گران و بعضی از آن‌ها اسلایسر برقی ارزان هستند. تنوعی که ممکن است موجب سردرگمی مشتریان خرید اسلایسر برقی شود.

اسلایسر برقی را باید ابتدا از منظر قدرت آن بررسی کرد. طبیعتا یک اسلایسر برقی صنعتی یا حتی یک اسلایسر برقی خانگی مجهز به یک موتور الکتریکی در دورن خود است که وظیفه چرخاندن تیغه را برعهده دارد. بنابراین می‌توان گفت که موتور، جزئی حیاتی از یک دستگاه اسلایسر برقی میوه است که بخشی از قیمت اسلایسر برقی را نیز به خود اختصاص داده است. مبحث مهم بعدی که در حین خرید اسلایسر برقی نیز به آن توجه می‌شود، تیغه دستگاه اسلایسر برقی است که در چندین نوع با سایزهای متفاوت وجود دارد و جنس آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. عموما سازندگان اسلایسر برقی خارجی و حتی تولیدکنندگان دستگاه اسلایسر ایرانی تیغه‌های محصولات خود را از جنس استیل ضدزنگ می‌سازند تا هم بهداشتی باشند و هم استحکام در حد انتظار داشته باشند. جنس بدنه نیز می‌تواند برای برخی از متقاضیان خرید اسلایسر برقی حساسیت‌برانگیز باشد، اکثر دستگاه‌های اسلایسر نیمه صنعتی و صنعتی بدنه‌ای بهداشتی را در اختیار دارند؛ چرا که به‌جهت فعالیت‌های تولیدی و تجاری حساسیت ارگان‌های بهداشتی روی آن‌ها بیشتر است. در نتیجه بدنه این دسته از انواع اسلایسر برقی را یا از جنس استیل ضدزنگ می‌سازند یا از جنس آلومینیوم آنودایز شده. ساختار برخی از دستگاه‌های اسلایسر اتوماتیک بدین شکل است که دو ورودی مجزا دارند تا بتوان میوه‌ها و صیفی‌‌جات را به‌صورت مجزا به داخل مخزن آن‌ها هدایت کرد. در نمونه‌های نیمه اتوماتیک از اسلایسر برقی میوه کاربر باید با استفاده از یک اهرم و نیروی دست خود میوه‌ها را به سمت تیغه هدایت کند؛ نکته‌ای که در این حالت، علی‌الخصوص در اسلایسر برقی سیب زمینی باید رعایت شود، ثابت ماندن فشار دست کاربر است تا دستگاه برش‌هایی با ضخامت یکسان را انجام دهد. سیستم روشن و خاموش کردن دستگاه اسلایسر برقی میوه نیز عموما ساده طراحی می‌شود و از دو شستی قرمز و سبز یا یک کلید چرخان دوحالته برای روشن یا خاموش کردن اسلایسر برقی میوه استفاده می‌شود. ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که علاوه بر نمونه‌های رومیزی اسلایسر برقی سیب زمینی انواع ایستاده این محصول نیز خصوصا در مدل‌های مختلف اسلایسر برقی صنعتی وجود دارند که قاعدتا بازدهی بیشتری خواهند داشت و نباید آن‌ها را به دید یک اسلایسر برقی ارزان دید. البته بازار خرید و فروش اسلایسر برقی بیشتر حول محور انواع رومیزی آن فعال است و تعداد معدودی از مشتریان خاص، اقدام به خرید اسلایسر برقی نوع ایستاده می‌کنند.

خرید و فروش اسلایسر برقی

خرید و فروش اسلایسر برقی دوشادوش نوع خانگی آن در جریان بوده و در حال رقم خوردن است. اما برخلاف نمونه‌های خانگی که بیشتر در فروشگاه‌های لوازم خانگی معامله می‌شوند، خرید و فروش اسلایسر برقی اکثرا در بستر اینترنت و فروشگاه‌های اینترنتی اتفاق می‌افتد.

انواع اسلایسر برقی

انواع اسلایسر برقی را به‌لحاظ کارایی می‌توان به سه نوع صنعتی، اسلایسر نیمه صنعتی و اسلایسر برقی خانگی تقسیم‌بندی کرد. به‌لحاظ مبدأ تولید نیز می‌توان به دو نوع اسلایسر برقی خارجی و دستگاه اسلایسر ایرانی دسته‌بندی کرد. اما انواع اسلایسر برقی دسته‌بندی دیگری هم دارند که آن‌‌ها را به دو نوع اسلایسر اتوماتیک و نیمه‌اتوماتیک تقسیم می‌کند. از منظر ساختار نیز می‌توان این محصول را به دو نوع رومیزی و ایستاده دسته‌بندی کرد.

قیمت اسلایسر برقی

قیمت اسلایسر برقی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. جنس بدنه، جنس تیغه، قدرت موتور، سیستم‌های ایمنی، نوع کارایی، مبدأ تولید و نوع عملکرد از جمله عوامل دخیل در این موضوع هستند. ضمن آنکه فروشگاه عرضه‌کننده این محصول نیز تأثیر مهمی در قیمت اسلایسر برقی دارد.

اسلایسر برقی ارزان

اسلایسر برقی ارزان را فقط می‌توان در فروشگاه‌های اینترنتی پیدا کرد. چرا که این فروشگاه‌ها با ایجاد فضایی رقابتی، نازل‌ترین قیمت‌ها را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند. اما از میان فروشگاه‌های اینترنتی نیز اسلایسر برقی ارزان را باید در فروشگاه بزرگ کابان تجهیز یافت؛ نیازی به بیان دلیل آن نیز نیست، زیرا در حین خرید خودتان متوجه خواهید شد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()