0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دستگاه اسلایسر و خلال کن و رنده برقی با بهترین قیمت | (لیست قیمت 3 تير 1403)

دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی یکی از مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه، علی‌اللخصوص آشپزخانه‌های صنعتی است که به آن خلال کن یا رنده برقی هم می‌گویند. ازاین‌رو ممکن است به جای استفاده از کلمه خرید اسلایسر از کلمات خرید خلال کن یا خرید رنده برقی در متون منتسب به این دستگاه استفاده شود. در واقع از رنده خلال کن دو نوع خانگی و صنعتی وجود دارد که در بخش انواع دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی به‌طور مفصل به آن‌ها پرداخته خواهد شد. البته دسته‌بندی دیگری از این محصول وجود دارد که آن را به اسلایسر برقی و خلال کن دستی تقسیم می‌کند. اسلایسر میوه دستی را عموما برای مصارف کم مثل خانه‌ها و یا آشپزخانه‌های کوچک طراحی می‌کنند؛ اما رنده خلال کن برقی را برای مراکز صنعتی مثل خط تولید چیپس و یا کارخانه‌های میوه خشک‌کنی می‌سازند. معمولا یک دستگاه رنده برقی صنعتی بازدهی روزانه‌ بالای 300 کیلوگرم دارد و طبعا قیمت دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی در این نوع بیشتر خواهد بود. اما یک دستگاه اسلایسر خانگی بازدهی روزانه چندانی نداشته و ماحصل کارکرد روزانه بزرگ‌ترین دستگاه رنده برقی خانگی ممکن است نهایتا به 200 کیلوگرم برسد. ازاین‌رو خرید و فروش دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی در میان مراکز صنعتی معمولا از اسلایسر صنعتی انجام می‌پذیرد و به‌طور کلی این مراکز کمتر به‌دنبال یک دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی ارزان هستند. همین طور خرید اسلایسر برای استفاده‌های خانگی از انواع کوچک آن با بازدهی‌های 50 تا 200 کیلوگرم صورت می‌گیرد. به اسلایسر میوه ممکن است خلال کن سیب زمینی برقی هم بگویند، چرا که یکی از بیشترین میوه‌هایی است از رنده خلال کن برای خرد کردن آن استفاده می‌شود. یکی از دلایل اصلی استفاده از اسلایسر برقی یا حتی خلال کن دستی آبدار بودن اکثر میوه‌ها است که عمل برش آنها با دست کاری بسیار دشوار به‌نظر می‌رسد. دلیل اصلی دیگر استفاده از دستگاه اسلایسر خانگی و یا دستگاه رنده برقی صنعتی افزایش چشمگیر سرعت‌عمل در خرد کردن میوه و سبزیجات است. لازم به ذکر است که از یک اسلایسر میوه دستی یا رنده خلال کن برقی حتی ممکن است برای خرد کردن انواع گوشت و صیفی‌جات نیز استفاده شود. اسلایسر صنعتی طوری ساخته می‌شود که توانایی کارکرد در ساعات طولانی را داشته باشد؛ اما قطعا از یک دستگاه رنده برقی خانگی نباید ساعت‌های متمادی استفاده کرد، چرا که ممکن است موجب اعمال فشار به موتور و آسیب‌دیدگی آن شود. اکثر انواع اسلایسر میوه دارای پایه‌های قابل تنظیم هستند تا بتوان از آن‌ها بر روی سطح ناهموار نیز استفاده کرد. درمجموع خلال کن سیب زمینی برقی را می‌توان در هر محیط مرتبطی با مواد غذایی به کار برد و به برش اشکال مختلفی از مواد غذایی پرداخت.

دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی از تیغه‌های بسیار تیز و فولادی بهره می‌برد که هر نوع مواد غذایی را بدون کوچک‌ترین دورریزی برش می‌دهند. اما نکته مهم راجع‌به تیغه‌های رنده خلال کن نوع و کارایی آن‌ها می‌باشد؛ زیرا با اشکال مختلفی ساخته می‌شوند و یک خلال کن دستی یا اسلایسر برقی را به یک دستگاه همه‌کاره تبدیل می‌کنند. در واقع با وجود این تیغه‌ها در یک اسلایسر صنعتی یا دستگاه رنده برقی خانگی امکان حلقه‌ کردن، خلال کردن، نگینی کردن و... مواد غذایی فراهم می‌شود. مزیتی که اکثر انواع دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی دارند این است که امکان تنظیم ضخامت برش در آن‌ها وجود داشته و با استفاده از یک اسلایسر میوه می‌توان اشکال مختلف با اندازه‌های مختلف از مواد غذایی را در اختیار داشت. امری که در تزیین انواع غذاها بسیار مؤثر است. در نتیجه جدا از مراکز صنعتی که از مشتریان اصلی خرید خلال کن محسوب می‌شوند، هتل‌ها، رستوران‌ها، فست‌فودها، آشپزخانه‌های بزرگ و تالارهای پذیرایی نیز در خرید و فروش دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی نقش مهمی دارند. این مراکز نیز قطعا به‌دنبال یک دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی ارزان نیستند و عموما از انواع دستگاه رنده برقی صنعتی در آشپزخانه‌های خود استفاده می‌کنند تا یک دستگاه اسلایسر خانگی که راندمان به‌مراتب کمتری دارد. البته برای این انتخاب نیز طبعا باید هزینه بیشتری پرداخت کنند و قیمت دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی را مد نظر قرار بدهند. نکته‌ای انتظار می‌رود تمام استفاده کنندگان از یک رنده خلال کن برقی یا اسلایسر میوه دستی رعایت کنند، تمیز نگه‌ داشتن خلال کن سیب زمینی برقی است؛ باید بعد از هر بار استفاده حتما تیغه‌های رنده خلال کن از تکه‌های مواد غذایی که به آن‌ها چسبیده‌اند پاک شوند تا این مواد ایجاد آلودگی نکنند. عملکرد دستگاه رنده برقی صنعتی و یا یک دستگاه رنده برقی خانگی بدین صورت است که ابتدا مواد غذایی از دریچه ورودی آن‌ها به داخلشان هدایت می‌شوند، سپس با کمی فشار توسط کاربر با استفاده از اهرم مخصوص، مواد غذایی به‌سمت تیغه‌ها هدایت می‌شوند تا عمل برش آن‌ها به‌صورت اتوماتیک انجام شود. اما عملکرد یک خلال کن دستی متفاوت بوده و فقط با فشار دست کاربر مواد غذایی را برش می‌دهد. طبعا رنده خلال کن برقی با توجه به عملکرد خودکار، سرعت کار را افزایش می‌دهد. اما درمجموع یک اسلایسر میوه موجب سریع شدن فراید آماده‌سازی مواد غذایی خواهد شد و به همین خاطر یکی از محبوب‌ترین تجهیزات آشپزخانه‌ای محسوب می‌شود.

خرید و فروش دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی

خرید و فروش دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی عموما در فروشگاه‌های اینترنتی انجام می‌شود و کمتر فروشگاه فیزیکی در سطح شهر وجود دارد که مشغول به عرضه یک خلال کن سیب زمینی برقی باشد. البته نمونه‌های دستی و خانگی و کوچک این محصول در فروشگاه‌های لوازم خانگی یافت می‌شود، اما خرید و فروش دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی نوع صنعتی و بزرگ آن، معمولا در فروشگاه‌های اینترنتی اتفاق می‌افتد؛ علی‌الخصوص خرید رنده برقی نوع خارجی که نیاز به واردکنندگان معتبری دارد.

قیمت دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی

قیمت دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی در فروشگاه‌های اینترنتی به‌صرفه‌تر است، مخصوصا آن دسته از نمونه‌ها دستی یا خانگی که هم در فروشگاه‌های اینترنتی وجود دارند و هم در فروشگاه‌های فیزیکی سطح شهر. اما در میان فروشگاه‌های اینترنتی قیمت دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی در فروشگاه بزرگ کابان تجهیز مناسب‌تر بوده و صرفه اقتصادی دارد؛ چرا که این فروشگاه بزرگ با ایجاد فضایی رقابتی همواره سعی در کاهش قیمت محصولات خود دارد.

انواع دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی

انواع دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی را می‌توان در دو دسته‌بندی کلی خلاصه کرد. اولین دسته‌بندی مربوط به محیط استفاده از این دستگاه است که آن را به اسلایسر صنعتی و دستگاه اسلایسر خانگی تقسیم می‌کند. دومین دسته‌بندی کلی از انواع دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی مربوط به عملکرد این محصول است که آن را به اسلایسر میوه دستی و اسلایسر برقی تقسیم می‌کند.

دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی ارزان

دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی ارزان را ابتدا باید در فروشگاه‌های اینترنتی جست‌وجو کرد و در ادامه باید آن را در فروشگاه اینترنتی کابان تجهز یافت؛ زیرا این فروشگاه بزرگ با ایجاد فضایی رقابتی، در هر زمان نازل‌ترین قیمت‌ها را ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که این فروشگاه معتبر دستگاه اسلایسر و خلال کن رنده برقی ارزان را به ‌قیمت بی‌کیفیت بودن آن عرضه نکرده و همواره محصولات موجود در این فروشگاه از کیفیت بالایی برخوردارند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()