02166009000 - 09122200108
0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

خلال کن هالد

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خلال کن هالد | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع خلال کن هالد با بهترین قیمت

خلال کن هالد (Hald) تنوع بسیار زیادی دارد و اما تاکنون دستگاه خلال کن دستی از آن در بازار دیده نشده و تمامی مدل‌های آن دستگاه خلال کن برقی هستند. البته منظور از بازار، بازار خرید و فروش خلال کن هالد در داخل کشور است، چرا که این دستگاه خلال کن محصولی از کشور سوئد بوده و به همین خاطر به آن خلال کن هالد سوئد هم، می‌گویند. هرچند در ایران به‌دلیل استفاده بیشتر از دستگاه خلال زن برای خلال کردن سیب‌زمینی، اکثر دستگاه‌های رنده خلال کن را با عنوان سیب زمینی خلال کن می‌شناسند. عنوانی که حداقل برای دستگاه خلال کن هالد نمی‌توان فقط از آن استفاده کرد، چرا که با خرید خلال کن هالد می‌توان علاوه بر سیب‌زمینی، میوه‌ها و صیفی‌جات دیگر را نیز خلال کرد. بنابراین به‌لحاظ عملکرد نمی‌توان دسته‌بندی مشخصی برای انواع خلال کن هالد تعیین کرد، زیرا همان طور که اشاره شد دستگاه خلال کن دستی از این برند روانه بازار نشده و هر مدل از خلال کن هالد سوئد که برای عرضه به بازار خرید و فروش خلال کن هالد وارد شده است، یک دستگاه خلال کن برقی می‌باشد. اما از منظر بازدهی و در نتیجه کارایی و کاربردهای استفاده می‌توان محصولات این برند از سیب زمینی خلال کن را به دو دسته صنعتی و نیمه‌صنعتی تقسیم‌بندی کرد. طبعا قیمت خلال کن هالد در نوع صنعتی بیشتر بوده و نمونه‌های نیمه‌صنعتی را باید خلال کن هالد ارزان به حساب آورد. دستگاه خلال کن هالد کیفیتی به‌مراتب افزون تر از رقبای خود در بازار دارد و شرکت سوئدی سازنده آن، بیشتر تمرکز خود را در زمینه بهداشت و ایمنی رنده خلال کن گذاشته است. ازاین‌رو استانداردهای لازم دستگاه خلال کن در ساخت آن رعایت شده است. به‌عنوان مثال می‌توان به جنس بدنه این دستگاه خلال زن اشاره کرد که از آلومینیوم پرداخت شده یا آنودایز شده بوده تا هم بهداشتی باشد و هم باعث شکل‌گیری یک خلال کن هالد ارزان نسبت به دستگاه‌هایی که بدنه‌ای تمام استیل دارند شود. موضوعی که در خرید خلال کن هالد نیز مؤثر بوده و موجب می‌شود تا مشتریان با بودجه محدود نیز بتوانند از فواید این سیب زمینی خلال کن بهره ببرند.

خلال کن هالد جدا از بدنه، اجزای دیگری هم دارد که در ادامه به هرکدام از آن‌ها به‌صورت جداگانه پرداخته خواهد شد. از جمله بخش‌های دیگر تشکیل‌دنده خلال کن هالد سوئد می‌توان به تیغه، مخزن، موتور، پایه، سیستم خاموش-روشن و دریچه ورودی اشاره کرد. تیغه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر دستگاه خلال کن است که در هنگام خرید خلال کن هالد نیز بسیار به آن توجه می شود. حتی اگر دستگاه خلال کن دستی نیز باشد، تیغه در آن حرف اول را می‌زند. اما در تمامی مدل‌های این برند که دستگاه خلال کن برقی هستند، تیغه از جنس استیل ضدزنگ ساخته شده تا هم بهداشتی باشد و هم استحکام معقولی داشته باشد. لازم به ذکر است که چند نوع تیغه برای دستگاه خلال کن هالد در نظر گرفته شده است تا با استفاده از هرکدام از آن‌ها بتوان مواد غذایی را در اشکال مختلف مثل ورقه‌ای، حبه‌ای، خلالی و رنده‌ای خرد کرد. تعویض آن‌ها نیز در مدل‌های مختلف این برند از رنده خلال کن به‌سهولت انجام می‌شود و مشکلی از این بابت در دستگاه خلال زن وجود ندارد. اما جدا از تیغه، از موتور خلال کن هالد سوئد نیز نباید قافل شد، چرا که قلب تپنده یک دستگاه خلال کن برقی محسوب می‌شود و تفاوت‌های اصلی آن را رقم می‌زند؛ چرا که در دستگاه خلال کن دستی وجود ندارد. قدرت موتور با بازدهی سیب زمینی خلال کن رابطه مستقیمی دارد و در نمونه‌های صنعتی از دستگاه خلال کن هالد بیشتر می‌باشد. مدل‌هایی که اکثرا در مراکز صنعتی بزرگ مثل رستوران‌ها، هتل‌ها، کیترینگ‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی استفاده می شوند. اما مدل‌های نیمه‌صنعتی از انواع خلال کن هالد که قدرت موتور به‌مراتب پایین‌تری دارند، برای بازدهی‌های میانه طراحی شده‌اند. حتی ظاهر نمونه‌های نیمه‌صنعتی این برند از دستگاه خلال کن نیز با انواع صنعتی آن تفاوت دارد و به‌صورت اریب با پایه‌ای صاف و مسطح ساخته شده‌اند. این در حالی است که نوع صنعتی این رنده خلال کن به‌صورت عمودی طراحی شده و از چهار پایه مجزا در زیر بدنه خود بهره می‌برد. در واقع می‌توان گفت که انواع نیمه صنعتی این دستگاه خلال زن رومیزی هستند و نوع صنعتی که قیمت خلال کن هالد در آن بیشتر است، به‌صورت ایستاده طراحی شده است. درمجموع با خرید خلال کن هالد می‌توان با خیالی آسوده و با ایمنی و بهداشت کامل به خرد کردن مواد غذایی مختلف با کیفیت و سرعتی دلخواه پرداخت.

خرید و فروش خلال کن هالد

خرید و فروش خلال کن هالد در کشورهای مختلفی در حال رخ دادن است. خوشبختانه در داخل کشور نیز با توجه به اینکه تجار و شرکت‌های واردکننده، اقدام به واردات این محصول باکیفیت کرده‌اند، امکان خرید و فروش خلال کن هالد وجود دارد.

انواع خلال کن هالد

انواع خلال کن هالد را از منظر کارایی و بازدهی می‌توان به دو نوع صنعتی و نیمه‌صنعتی تقسیم‌‌بندی کرد. اما با توجه به اینکه نمونه‌های دستی از این برند در بازار داخل کشور وجود ندارد، نمی‌توان دسته‌بندی مشخصی از منظر نوع عملکرد برای انواع خلال کن هالد متصور بود.

قیمت خلال کن هالد

قیمت خلال کن هالد در نوع نیمه‌صنعتی پایین‌تر از نوع صنعتی است، دلیل آن نیز پرواضح بوده و در این یادداشت نیز بیان شده است. اما قیمت خلال کن هالد در هر دو نوع این برند به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ از جمله جنس بدنه، جنس تیغه، قدرت موتور و میزان بازدهی.

خلال کن هالد ارزان

خلال کن هالد ارزان را فقط باید در فروشگاه‌های اینترنتی پیدا کرد. زیرا محصولی وارداتی بوده و ممکن‌ است با دست‌به‌دست شدن آن در میان دلال‌ها و سوداگران، قیمتی نجومی به خود بگیرد. اما فروشگاه‌های اینترنتی این واسطه‌ها را حذف کرده‌اند و محصولات را مستقیما به دست مشتریان می‌رسانند، به همین دلیل می‌توانید خلال کن هالد ارزان را در آن‌ها بیابید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()