0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

دستگاه میکسر اسپیرال

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید و فروش انواع دستگاه میکسر اسپیرال با بهترین قیمت | (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

دستگاه میکسر اسپیرال وسیله‌ای برای آماده‌سازی خمیر برای پخت نان و شیرینی و هر آن چیزی است که با ترکیب آرد و آب، یا آرد و شیر و روغن و مواد دیگر به کار می‌رود. امروزه دیگر ورز دادن خمیر برای پخت نان و شیرینی، حتی در مقدار کم و در خانه‌ها هم کم‌رنگ شده است و کاربران خانگی هم به دنبال خرید دستگاه میکسر اسپیرال برای پخت نان و شیرینی خانگی هستند. شیوه کار دستگاه خمیرگیر اسپیرال کمی با انواع دیگر خمیرگیر متفاوت است. شکل تیغه یا پاروی خمیرگیر اسپیرال با شکل تیغه انواع دیگر میکسر خمیر فرق دارد، و شکل گردش آن هم با گردش انواع دیگر خمیرگیرها متفاوت است و تیغه با گردشی حلزونی در داخل خمیر می‌چرخد و به خمیر شکلی یک‌دست می‌دهد؛ ازین‌رو به آن خمیرگیر یا میکسر اسپیرال یعنی حلزونی گفته می‌شود. دستگاه میکسر اسپیرال در انواع مختلف، و با ظرفیت‌های گوناگون ساخته می‌شود که بیشترین کاربرد آنها در نان فانتزی‌ها و نانوایی‌ها است؛ البته این نکته را هم نمی‌توان نادیده گرفت که دستگاه میکسر اسپیرال امروزه کاربرد زیادی در پخت نان و نان شیرمال و شیرینی‌های خانگی پیدا کرده و در سال‌های اخیر، خرید خمیرگیر اسپیرال به‌ویژه خمیرگیر اسپیرال 3 کیلویی و 5 کیلویی مورد توجه بسیاری از کاربران خانگی قرار گرفته است. خمیرگیر اسپیرال 3 کیلویی و خمیر کن اسپیرال 5 کیلویی از اصلی‌ترین وسیله‌های مورد نیاز فست فودها و شیرینی‌پزی‌ها هستند و با توانائی آماده کردن خمیری یک‌دست و ورزدیده و پفکی، امکان پخت شیرینی و نان فانتزی و شیرمال، و حتی نان معمولی را برای هر کاربری آسان می‌سازد.

دستگاه میکسر اسپیرال در ظرفیت‌های مختلف در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز به فروش می‌رسد و با کمی جست‌وجو در بین آنها و همچنین با مشورت با کارشناسان فروش کابان تجهیز می‌توانید بهترین نوع آن را که مطابق با نیاز شما باشد را خریداری کنید. فروشگاه کابان تجهیز در مدت سال‌های فعالیتش همواره تلاش داشته تا تنوعی گسترده از انواع هر محصول را در برندها و ظرفیت‌های مختلف به شما همراهان گرامی ارائه کند تا هر کسی به فراخور نیاز و مقدار هزینه‌ای که برای خرید کالا در نظر گرفته، بتواند دستگاه میکسر اسپیرال مناسب و مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند. خرید خمیرگیر اسپیرال در فروشگاه کابان تجهیز به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام می‌شود و در کنار خرید حضوری، خرید دستگاه میکسر اسپیرال به شکل آنلاین هم صورت می‌گیرد، و اتفاقا خرید خمیرگیر اسپیرال به‌صورت اینترنتی بسیار ساده‌تر از شیوه خرید حضوری آن است و کالا را در زمان کوتاه‌تری به دست شما می‌رساند و نیازی نیست وقت و هزینه‌ای برای بیرون آمدن از خانه و محل کار و بردن دستگاه به خانه یا محل کار خود صرف کنید.

خرید و فروش دستگاه میکسر اسپیرال

خرید و فروش دستگاه میکسر اسپیرال را با بهترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ممکن از ما در فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز بخواهید. برای انتخاب و خرید خمیرگیر اسپیرال کافی است سری به لیست انواع دستگاه میکسر اسپیرال در سایت ما بزنید و انواع آن را در ظرفیت‌ها و شکل‌های مختلف ببینید و آن را که بیشتر مورد پسند و نیازتان هست، انتخاب کنید. در خرید و فروش دستگاه میکسر اسپیرال همواره به این نکته توجه داشته باشید که آنچه در مرحله نخست باید مورد توجه شما قرار گیرد، گنجایش مورد نیاز شما است. طبیعی است نیاز یک کاربر خانگی با نیاز یک شیرینی‌فروشی بزرگ متفاوت است و نیاز شیرینی‌فروشی نیز پائین‌تر از نیاز یک نانوایی است که از میکسر اسپیرال خمیر به‌طور مرتب برای پخت نان استفاده می‌کند. قدرت موتور و استفاده دستگاه از برق شهری و یا برق صنعتی نیز یکی دیگر از موارد مهم در خرید و فروش دستگاه میکسر اسپیرال در برندهای گوناگون آن است، و فروشگاه کابان تجهیز همه موارد را برای دسترسی آسان شما به دستگاه مورد نیازتان در کنار هم گردآوری کرده است.

انواع دستگاه میکسر اسپیرال

نخستین عامل در تعیین انواع دستگاه میکسر اسپیرال ظرفیت آن است. انواع دستگاه میکسر اسپیرال را می‌توان با توجه به گنجایش آن دسته‌بندی کرد و بدین ترتیب از خمیر گیر اسپیرال 3 کیلویی تا خمیر کن اسپیرال 5 کیلویی و همچنین میکسر اسپیرال خمیر 200 کیلویی و بالاتر را می‌توان در بین آنها ملاحظه کرد. از دیدگاه دیگری نیز می‌توان انواع دستگاه میکسر اسپیرال را تقسیم‌بندی کرد که اندازه آن است. کوچکترین دستگاه‌های میکسر اسپیرال خمیر به صورت رومیزی ساخته می‌شوند و انواع دستگاه میکسر اسپیرال با گنجایش بالاتر، با وزن بیشتر، و مناسب قرار دادن روی زمین طراحی می‌شوند. قدرت موتور، عامل مهم دیگری در تعیین انواع دستگاه میکسر اسپیرال است و دستگاه‌های بزرگ‌تر و پرظرفیت‌تر، قدرت موتور بالاتری هم دارند. بهره گرفتن از برق شهری یا برق صنعتی هم می‌تواند تعیین کننده انواع دستگاه میکسر اسپیرال باشد. عامل مهم دیگری نیز مشخص کننده انواع دستگاه خمیرگیر اسپیرال است و آن شیوه کارکرد آنها است. در بعضی از انواع میکسر اسپیرال خمیر فقط تیغه یا پارو به چرخش درمی‌آید و خمیر را هم‌می‌زند، در برخی از آنها دیگ یا مخزن یا پاتیل دستگاه خمیرگیر اسپیرال حرکت می‌کند، و در گروهی دیگر از انواع میکسر اسپیرال تیغه و مخزن یا پاتیل آنها امکان گشتن و حرکت کردن دارند. توانائی‌های مختلف انواع میکسر اسپیرال خمیر مانند سرعت چرخش، و توانائی راست‌گرد و چپ‌گرد آنها هم عاملی تعیین کننده در آماده‌سازی خمیر و سرعت بخشیدن به روند آن است.

قیمت دستگاه میکسر اسپیرال

عوامل مختلفی در تعیین قیمت دستگاه میکسر اسپیرال نقش دارند که یکی از مهم‌ترین آنها برند دستگاه میکسر اسپیرال است. یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای سازنده دستگاه خمیرگیر اسپیرال در ایران، برند‌های ایتالیایی است. خرید دستگاه میکسر اسپیرال ایتالیایی با توجه به نام و سابقه برند و قیمت ارز، هزینه بالاتری را می‌طلبد و می‌توان گفت قیمت دستگاه میکسر اسپیرال وارداتی بالاتر از انواع تولید داخل کشور آن است. دومین عامل در تعیین قیمت دستگاه میکسر اسپیرال اندازه و گنجایش آن است و مسلم است که قیمت دستگاه میکسر اسپیرال 5 کیلویی با نوع 200 کیلویی آن در یک برند متفاوت است. توانائی‌های مختلف میکسر اسپیرال مانند توان گردش به دو طرف و توانائی چرخش تیغه و کاسه یا فقط چرخش یکی از آنها، داشتن فن خنک کننده، و همچنین امکان تعیین سرعت چرخش دستگاه میکسر اسپیرال هم عامل مهم دیگری در تعیین قیمت دستگاه میکسر اسپیرال است. البته قدرت موتور دستگاه‌ها را هم در بالا یا پائین بودن قیمت آنها نباید نادیده گرفت. همچنین تک فاز یا سه فاز بودن میکسرها هم عامل مهم دیگری در برآورد قیمت دستگاه میکسر اسپیرال است.

دستگاه میکسر اسپیرال ارزان

قیمت دستگاه میکسر اسپیرال را نوع برند و توانائی‌ها و ظرفیت و کارکرد آنها تعیین می‌کند. در بین برندهای مختلف ایرانی و خارجی، به‌صورت طبیعی بیشتر برندهای ایرانی دستگاه میکسر اسپیرال ارزان به شما ارائه می‌کنند. همچنین دستگاه میکسر اسپیرال ارزان را در ظرفیت‌های پائین‌تر هر برندی می‌توانید پیدا کنید، به عنوان مثال خمیرگیر اسپیرال 3 کیلویی ارزان تر از خمیر کن اسپیرال 5 کیلویی ، و هر دوی آنها بسیار ارزان‌تر از دستگاه میکسر اسپیرال 200 کیلویی هستند؛ یا به‌عبارتی قیمت دستگاهی که گنجایش 200 کیلوگرم خمیر را دارد، با قیمت ظرفیت پائین آن کاملا متفاوت است. دستگاه میکسر اسپیرال ارزان را در مدل‌های با توانائی پائین‌تر نیز می‌توانید بیابید؛ قدرت موتور پائین‌تر هم می‌تواند دستگاه میکسر اسپیرال ارزان تری به شما معرفی کند؛ خرید شما از فروشگاه کابان تجهیز هم می‌تواند دستگاه میکسر اسپیرال ارزان تری نسبت به برخی فروشگاه‌های دیگر به دست شما برساند.

9 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()