0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز خروجی
کالا برای:

چرخ گوشت تسمه ای

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چرخ گوشت تسمه ای | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع چرخ گوشت تسمه ای با بهترین قیمت (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

چرخ گوشت در دو نوع چرخ گوشت صنعتی و چرخ گوشت نیمه صنعتی موجود است. همچنین انواع چرخ گوشت با دو موتور متفاوت، یعنی چرخ گوشت گیربکسی و چرخ گوشت تسمه ای به بازار عرضه می شود. چرخ گوشت تسمه ای دستگاهی ضروری، برای راه اندازی مشاغل و کسب و کارهایی ست که دارای آشپزخانه با حجم کاری متوسط، یا به نوعی با چرخ گوشت سروکار دارند؛ برای مثال: کبابی ها، قصابی ها، فست فودها یا حتی سوپرگوشت ها، نیاز مبرم به چرخ گوشت صنعتی یا چرخ گوشت نیمه صنعتی دارند. انتقال نیرو در چرخ گوشت تسمه ای به واسطه موتور دستگاه که عملکردی تسمه ای دارد، انجام می شود. یکی از ویژگی های انواع چرخ گوشت تسمه ای، امکان استفاده از مواد آبدار مانند: پیاز و سبزیجات، حین چرخ کردن گوشت است؛ زیرا ریختن آب مواد بر روی موتور دستگاه، باعث آسیب و فرسایش آن نخواهد شد. به همین علت چرخ گوشت های تسمه ای بسیار مناسب برای کبابی ها، رستوران ها و هتل ها به شمار می آیند. جنس بدنه و قطعات چرخ گوشت های تسمه ای عموما از فولاد و استیل ضدزنگ است و این امر باعث افزایش عمر دستگاه و جلوگیری از خوردگی قطعات اصلی مانند تیغه خواهد شد. خرید چرخ گوشت صنعتی از فروشگاه کابان تجهیز می تواند به دو صورت آنلاین و حضوری انجام بگیرد، و این تمهید، در خرید چرخ گوشت کمک رسان شما خواهد بود.

مدار الکتریکی انواع چرخ گوشت صنعتی پیچیدگی خاصی نداشته و اصولا ساده است، اما برخی از انواع چرخ گوشت دارای دکمه معکوس کننده دور موتور هستند. این دکمه کمک می کند تا مارپیچ داخل گلویی، حرکتی معکوس داشته باشد. در صورتی که حس کردید چرخ گوشت به سختی کار می کند یا تصمیم به پاکسازی دستگاه پس از اتمام کار داشتید، می توانید با استفاده از دکمه معکوس دستگاه، مواد داخل مارپیچ را تخلیه نمایید. این عمل از فشار مضاعف به موتور چرخ گوشت نیز جلوگیری کرده و موجب افزایش عمر دستگاه شما خواهد شد.

خرید و فروش چرخ گوشت تسمه ای

خرید و فروش چرخ گوشت تسمه ای نیاز به دقت کافی و شناخت مختصر دستگاه دارد؛ زیرا خرید و فروش چرخ گوشت تسمه ای کاری حرفه ای بوده و با توجه به این که دستگاه سالیان طولانی استفاده خواهد شد، باید با نهایت دقت اقدام به خرید اینترنتی چرخ گوشت تسمه ای کنید. «فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز» آماده ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری به شما مشتریان گرامی است و در این راه از تجربه ای نزدیک به یک دهه، بهره خواهد برد. 

قیمت چرخ گوشت تسمه ای

قیمت چرخ گوشت تسمه ای متغیر است. این مساله با توجه به این که چرخ گوشت در انواع مختلف و با قدرت موتورهای متفاوت در بازار موجود است، بدیهی ست. بنابراین شما برای یافتن بهترین قیمت چرخ گوشت تسمه ای نیاز به شناخت دستگاه از نظر کارکرد، قدرت موتور، برند چرخ گوشت و ... دارید. با مراجعه به «فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز» می توانید، از قیمت چرخ گوشت در مدل های مختلف همراه با اطلاعات کامل دستگاه آشنا شوید.

انواع چرخ گوشت تسمه ای

انواع چرخ گوشت تسمه ای در کشور ایران با برندهای معتبر، عرضه می شود که به راحتی با نمونه های خارجی رقابت می کنند و از کیفیت رضایت بخشی برخوردارند. انواع چرخ گوشت تسمه ای در فروشگاه کابان تجهیز موجود شده است و شما می توانید، با مراجعه به سایت کابان تجهیز به بررسی کامل چرخ گوشت صنعتی و چرخ گوشت نیمه صنعتی بپردازید.

چرخ گوشت تسمه ای ارزان

چرخ گوشت تسمه ای ارزان را می توانید، با مراجعه به فروشگاه های مجازی که در زمینه فروش چرخ گوشت تسمه ای فعال هستند، بیابید. اما باید به خاطر داشته باشید که چرخ گوشت تسمه ای ارزان باید از کیفیت معقولی برخوردار باشد. بنابراین می توانید به صورت حضوری، از فروشگاه کابان تجهیز دیدن فرمایید و انواع چرخ گوشت تسمه ای ارزان باکیفیت را مشاهده کنید. همچنین امکان خرید اینترنتی چرخ گوشت تسمه ای به صورت غیر حضوری، از سایت کابان تجهیز برای شما فراهم شده است.

9 / 10
از 41 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()