0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز خروجی
کالا برای:

چرخ گوشت گیربکسی رومیزی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چرخ گوشت گیربکسی رومیزی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع چرخ گوشت گیربکسی رومیزی با بهترین قیمت (لیست قیمت 6 ارديبهشت 1403)

چرخ گوشت گیربکسی رومیزی از انواع چرخ گوشت صنعتی و نیمه صنعتی است که با توجه به جثه کوچک خود فضای کمی را بر روی میز کار و یا پیشخوان اشغال خواهد کرد. چرخ گوشت رومیزی گیربکسی نه تنها ابعاد مناسب بلکه وزن کمی نیز دارد. چرخ گوشت صنعتی گیربکسی قادر است تا مقدار گوشت زیادی را در طول روز چرخ کند و به همین دلیل در مشاغلی همچون قصابی‌ها و یا رستوران‌ها کاربرد بسیار فراوانی پیدا کرده است. قدرت حاصل از موتور چرخ گوشت رومیزی گیربکسی باعث شده تا بتواند گوشت را در حجم سنگین و البته در مدت زمانی کوتاه‌تر چرخ کند. پایه‌های چرخ گوشت رومیزی صنعتی در اغلب محصولات و برندها به صورت ثابت طراحی می‌شوند زیرا ابعاد کوچک و وزن مناسب چرخ گوشت صنعتی رومیزی امکان جابجایی چرخ گوشت را فراهم کرده است و دیگر کاربر نیازی به استفاده از چرخ برای جابجایی آن پیدا نخواهد کرد. همچنین چرخ گوشت گیربکسی صنعتی با تیغه‌هایی متفاوت که از طرح‌های مختلفی برخوردار هستند عرضه می‌شود که کاربر می‌تواند توسط آنها و متناسب با نیاز و شرایط بهترین بازدهی را دریافت کند.

چرخ گوشت گیربکسی رومیزی در برندهای مختلفی در کشور ما و در فروشگاه کابان تجهیز عرضه می‌شود که برخی وارداتی و برخی تولید داخل هستند. این چرخ گوشت قصابی رومیزی را در برندهایی همچون الکتروکار، امگا، فیمار، مینروا، براکس و پولاد غرب می‌توانید خریداری کنید. اما برندهای یاد شده تنها برخی از انواع چرخ گوشت رومیزی قصابی هستند و برندهای دیگری نیز وجود دارند که باید با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین برند و مدل را انتخاب کنید. چرخ گوشت گیربکسی صنعتی که در برندهای خارجی به‌فروش می‌رسند اغلب از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند که در این میان باید به چرخ گوشت رومیزی گیربکسی ایتالیایی اشاره نمود که با کیفیت بسیار خوب خود به‌طبع از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. چرخ گوشت صنعتی گیربکسی ایتالیایی نه تنها نسبت به برندهای ایرانی بلکه در مقایسه با اغلب برندهای خارجی نیز قیمت بالاتری دارد. پیشنهاد می‌کنیم تا چرخ گوشت رومیزی صنعتی را با دریافت مشاوره از فروشگاه کابان تجهیز که یکی از فروشگاه‌های عرضه تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فروشگاهی است تهیه نمایید.

خرید و فروش چرخ گوشت گیربکسی رومیزی

اگر از مصرف کنندگان و خریداران چرخ گوشت صنعتی رومیزی باشید مطمئنا در انتخاب خود با وجود محصولات فراوان و متعدد که هر یک مشخصات فنی متفاوتی دارند، سردرگم خواهید شد. در این زمان باید با انتخاب فروشگاهی که خرید و فروش چرخ گوشت گیربکسی رومیزی را با ارائه مشاوره انجام می‌دهد، بهترین و مناسب‌ترین چرخ گوشت رومیزی قصابی را انتخاب و سفارش دهید. خرید و فروش چرخ گوشت گیربکسی رومیزی اینترنتی یکی از راه‌کارهایی است که به شما کمک خواهد کرد تا چرخ گوشت قصابی رومیزی مناسب را انتخاب کنید. از میان مشخصات درج شده در کنار هر یک از محصولات فروشگاه‌هایی که خرید و فروش چرخ گوشت گیربکسی رومیزی را به‌صورت اینترنتی انجام می‌دهند به میزان برقی که چرخ گوشت رومیزی گیربکسی نیاز دارد توجه داشته باشید. چرخ گوشت گیربکسی صنعتی در مدل‌هایی با برق تک فاز و در برخی مدل‌ها نیز با برق 3 فاز تولید می‌شود که برای استفاده در مناطق شهری بهتر است، چرخ گوشت صنعتی گیربکسی با برق تک فاز را انتخاب کنید. برای خرید چرخ گوشت گیربکسی رومیزی به آلیاژی که در ساخت بدنه به کار رفته است توجه ویژه‌ای داشته باشید. با خرید چرخ گوشت گیربکسی رومیزی که تماما از استیل تهیه شده باشد به‌راحتی می‌توانید آن را از هر گونه آلودگی و جرم تمیز کنید. البته برخی مدل‌های چرخ گوشت رومیزی صنعتی نیز وجود دارد که از چدن تولید شده و کیفیت بالایی دارند اما به پای چرخ گوشت صنعتی رومیزی استیل نمی‌رسند. چرخ گوشت رومیزی قصابی استیل از قابلیت ضد زنگ نیز برخوردار است و دیگر به هیچ وجه شاهد فرسایش بدنه آن نخواهید بود. خرید و فروش چرخ گوشت گیربکسی رومیزی در فروشگاه کابان تجهیز که با ارائه مشاوره رایگان انجام می‌شود، کمک بزرگی خواهد کرد تا آگاهانه خرید خود را انجام دهید.

انواع چرخ گوشت گیربکسی رومیزی

از میان انواع چرخ گوشت گیربکسی رومیزی برخی مدل‌ها نیز وجود دارند که علاوه بر انجام وظیفه خود به امکانات دیگری نیز مجهز شده‌اند. در این میان برخی از انواع چرخ گوشت گیربکسی رومیزی برای جلوگیری از فرسایش مواد گوشتی به یخچال برای نگهداری گوشت مجهز شده‌اند. چرخ گوشت گیربکسی صنعتی یخچال‌دار برای قصابی‌ها و رستوران‌ها که نیاز به نگهداری گوشت در محیطی خنک و ضد فساد دارند گزینه مناسبی محسوب می‌گردد. ابعاد چرخ گوشت گیربکسی رومیزی را بر اساس فضای موجود در نظر بگیرید. اگر فضای کمی را در اختیار دارید از میان انواع چرخ گوشت گیربکسی رومیزی به دنبال چرخ گوشت صنعتی گیربکسی با جثه بزرگ نباشید. اما با در اختیار داشتن فضای کافی می‌توانید چرخ گوشت رومیزی صنعتی با ابعاد و به‌طبع قدرت و سرعت کار بالاتر را انتخاب کنید. الزاما نیازی نیست تا چرخ گوشت صنعتی رومیزی با بالاترین قدرت را انتخاب کنید و ممکن است با انتخاب یک مدل چرخ گوشت رومیزی قصابی با قدرت موتور مناسب نه تنها بازدهی خوبی را دریافت کنید بلکه در هزینه‌های خود نیز صرفه جویی به‌عمل آورید. از انواع چرخ گوشت گیربکسی رومیزی موجود در فروشگاه کابان تجهیز که از 40 مدل نیز فراتر می‌رود تنها با دریافت مشاوره می‌توانید بهترین محصول را انتخاب کنید.

قیمت چرخ گوشت گیربکسی رومیزی

عواملی وجود دارند که قیمت چرخ گوشت گیربکسی رومیزی را تحت تاثیر قرار می‌دهند. اگر تنها به‌دنبال چرخ گوشت قصابی رومیزی خارجی هستید پس باید بودجه خوبی را برای تهیه آن کنار بگذارید زیرا همانطور که به آن اشاره نیز شده، چرخ گوشت رومیزی قصابی خارجی از لحاظ قیمتی و البته کیفیت جایگاه بالاتری نسبت به مدل‌های ایرانی دارد. قیمت چرخ گوشت گیربکسی رومیزی بر اساس قدرت موتور متفاوت خواهد بود. درصورتی که قدرت موتور چرخ گوشت قصابی رومیزی بالاتر باشد در نتیجه قیمت بالاتری نیز برای آن در نظر گرفته می‌شود. مدل‌های جدیدتر که به امکانات بیشتری مجهز شده و به‌طور کلی قابلیت‌های بهتری دارند در قیمت چرخ گوشت گیربکسی رومیزی تاثیر‌گذار هستند. قیمت چرخ گوشت گیربکسی رومیزی متناسب با آلیاژی که در ساخت آن به کار رفته متغیر خواهد بود و محصولی که به طور مثال از استیل در ساخت خود بهره برده از چرخ گوشت چدنی گران‌تر است. برای خرید چرخ گوشت گیربکسی رومیزی با بهترین قیمت تنها یک تماس با کارشناسان کابان تجهیز کافیست. خرید اینترنتی چرخ گوشت صنعتی و نیمه صنعتی و همچنین دیگر تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فروشگاهی در فروشگاه کابان تجهیز زیر نظر کارشناسان با تجربه و اهل فن انجام می‌شود.

دستگاه چرخ گوشت گیربکسی رومیزی ارزان

فروشگاه کابان تجهیز از معدود فروشگاه‌هایی است که اقدام به عرضه دستگاه چرخ گوشت گیربکسی رومیزی ارزان نموده است و تا کنون مدل‌های متنوعی از چرخ گوشت را با پایین‌ترین قیمت به‌فروش رسانده است. این فروشگاه در حالی دستگاه چرخ گوشت گیربکسی رومیزی ارزان را به‌فروش می‌رساند که بهترین مدل‌ها را در نظر گرفته و با نگاهی به محصولات موجود به این موضوع پی خواهید برد. دستگاه چرخ گوشت گیربکسی رومیزی ارزان را به هر سه صورت حضوری و اینترنتی و تلفنی می‌توانید خریداری کنید. خرید چرخ گوشت گیربکسی رومیزی از این فروشگاه هیچ محدودیتی نیز ندارد و از سراسرکشور امکان پذیر است. دستگاه چرخ گوشت گیربکسی رومیزی ارزان به سراسر کشور و به دورترین نقاط و البته در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال می‌شوند. 

9 / 10
از 41 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()