0
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
02166009000 - 09122200108 سفارش خرید
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز تیغه
کالا برای:

کالباس بر صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کالباس بر صنعتی | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع کالباس بر صنعتی با بهترین قیمت

کالباس بر صنعتی یکی از مهم‌ترین تجهیزات صنعت مواد غذایی است که وظیفه اصلی آن ورقه کردن کالباس‌های قطور و در برخی از مواقع وزن‌کشی و بسته‌بندی آن‌هاست. به دستگاه کالباس بر صنعتی اسلایسر کالباس یا دستگاه برش کالباس هم می‌گویند؛ دستگاه برش زن کالباس نیز یکی دیگر از عناوین استفاده شده برای دستگاه کالباس بر است. اکثر انواع کالباس بر صنعتی را به‌صورت کالباس بر اتوماتیک طراحی می‌کنند تا سرعت‌عمل بالایی داشته باشند. بنابراین به‌لحاظ کارایی زیاد نمی‌توان روی دستی بودن این محصول و یا اینکه یک اسلایسر اتوماتیک کالباس است، مانور داده و چنین دسته‌بندی مشخصی را برای انواع کالباس بر صنعتی در نظر گرفت. اختلاف قیمت کالباس بر صنعتی نیز در این دو نوع بسیار بوده و قطعا نوع دستی را باید یک کالباس بر صنعتی ارزان دانست. اتوماتیک بودن یک دستگاه اسلایسر کالباس صنعتی بدین مفهوم است که عمل برش، توزین و بسته‌بندی تکه‌های کالباس تماما توسط خود دستگاه برش کالباس انجام می‌شود و دست انسان هیچ دخالتی در این فرایند ندارد. ازاین‌رو بسیاری از مراکزی که سرعت‌عمل برای آن‌ها در اولویت است، اقدام به خرید کالباس بر صنعتی از نوع اتوماتیک می‌کنند. مراکزی مثل کارگاه‌ها و کارخانه‌‌های تهیه و توزیع فراورده‌های گوشتی، فست‌فود‌ها و رستوران‌های بزرگ، هتل‌ها، تالارهای پذیرایی و حتی فروشگاه‌های بزرگ مواد غذایی از جمله مراکزی هستند که نقش بسزایی در خرید و فروش کالباس بر صنعتی دارند. در نتیجه اسلایسر کالباس صنعتی را باید یک ابزار مهم تلقی کرد که در بهبود فرایند آماده‌سازی مواد غذایی بسیار مؤثر است. اندازه قطر تیغه در دستگاه کالباس بر صنعتی از 35 سانتی‌متر شروع می‌شود و در نمونه‌های بزرگ‌تر تا مقادیر بالاتر هم می‌رود که طبیعتا قیمت کالباس بر صنعتی در آن‌ها بیشتر خواهد بود. اکثر تیغه‌ها در دستگاه اسلایسر کالباس صنعتی از جنس استیل ضدزنگ ساخته می‌شوند تا کاملا بهداشتی باشند، علی‌الخصوص در کالباس بر اتوماتیک که به بسته‌بندی کالباس‌ها نیز می‌پردازد. در برخی از مدل‌های این نوع دستگاه کالباس بر از تیغه‌های خودتیزشونده استفاده می‌شود که یک مزیت جالب‌توجه در میان انواع اسلایسر کالباس صنعتی محسوب می‌شود. این تیغه‌ها در هر بار روشن شدن دستگاه برش زن کالباس هم‌زمان با چرخش و انجام برش مواد غذایی، به تیز کردن خود نیز می‌پردازند تا همواره کاربر اسلایسر کالباس از وجود یک اسلایسر اتوماتیک کالباس با تیغه‌های تیز مطمئن باشد. چنین قابلیتی است که مشتریان زیادی را به‌سمت خرید کالباس بر صنعتی سوق می‌دهد. البته به‌طور کلی توجه به تیغه یکی از اصلی‌ترین مواردی است که همیشه در خرید و فروش کالباس بر صنعتی مورد توجه قرار می‌گیرد. ذکر این نکته‌ هم خالی از لطف نیست که دستگاه کالباس بر صنعتی با تیغه کند، در حین بریدن کالباس به‌نوعی آن را له کرده و خرده کالباس‌هایی را به‌وجود می‌آورد؛ اما دستگاه اسلایسر کالباس صنعتی با تیغه‌های تیز، کالباس را کاملا صاف و بدون هیچ زائده‌ای برش می‌دهد.

کالباس بر صنعتی علاوه بر برش کالباس، قادر به بردیدن مواد غذایی دیگر از قبیل سیب‌زمینی، گوشت، سوسیس و مواد غذایی از این دست می‌باشد. حتی با خرید کالباس بر صنعتی می‌توان سبزیجات را نیز برش داد. اما وظیفه اصلی یک اسلایسر کالباس برش دادن کالباس است. موتور اسلایسر کالباس صنعتی برای مدل‌های مختلف، با قدرت‌های متفاوتی طراحی می‌شود؛ برخی از نمونه‌های دستگاه برش کالباس از دو موتور در درون خود بهره می‌برند، مخصوصا انواع کالباس بر اتوماتیک که جدا از عمل برش، توزین و بسته‌بندی مواد غذایی را نیز برعهده دارند. دستگاه‌های اسلایسر اتوماتیک کالباس عموما به‌همراه خود یک ترازو دارند تا مواد غذایی اسلایس شده، بر روی کفه آن بریزند و دستگاه کالباس بر به‌صورت اتوماتیک به توزین آن‌ها بپردازد. برخی از مدل‌های کالباس بر اتوماتیک نیز پس از فرایند برش و توزین، مواد اسلایس شده را وکیوم می‌کنند تا به‌نوعی یک دستگاه برش زن کالباس تمام‌عیار باشند. جنس بدنه اکثر مدل‌های دستگاه کالباس بر صنعتی از استیل ضدزنگ ساخته می‌شود تا از خط‌خوردگی و صدمه و به تبع آن جمع شدن مواد غذایی ریز و ایجاد آلودگی در دستگاه اسلایسر کالباس صنعتی جلوگیری شود. اما برای بدنه برخی از نمونه‌های دستگاه برش کالباس از آلومینیوم آنودایز شده استفاده می‌کنند تا هم بهداشتی باشد و هم یک کالباس بر صنعتی ارزان ساخته شود. قاعدتا اندازه و جثه اسلایسر کالباس صنعتی هم، باید بزرگ‌‌تر از سایر نمونه‌های آن باشد. همچنین بازدهی و کارایی این نوع از دستگاه کالباس بر نیز بالا بوده و یکی از فاکتورهای اساسی در خرید کالباس بر صنعتی محسوب می‌شود. این میزان بازدهی بالا، از موتور اسلایسر کالباس نشئت می‌گیرد که در نمونه‌های صنعتی از دستگاه برش زن کالباس قدرت بیشتری دارد.

خرید و فروش کالباس بر صنعتی

خرید و فروش کالباس بر صنعتی را مراکز بزرگ و حجیم صنعتی انجام می‌دهند، بنابراین فروشگاه‌های کوچک سطح شهر نمی‌توانند خدمات خوبی را به این مراکز ارائه دهند. در نتیجه بهترین بستر برای خرید و فروش کالباس بر صنعتی فروشگاه‌های اینترنتی هستند که هم تنوع گسترده‌ای از این محصول را در اختیار دارند و هم خدمات ویژه‌ای ارائه می دهند که خوشایند مشتریان است.

انواع کالباس بر صنعتی

انواع کالباس بر صنعتی را به‌لحاظ نوع کارایی چندان نمی‌توان به دسته‌بندی مشخصی تقسیم کرد، چرا که اکثر آن‌ها اسلایسر اتوماتیک کالباس هستند و نمونه‌های دستی در این نوع کالباسبر کم می‌باشد. ضمن آنکه انواع کالباس بر صنعتی را براساس قطر تیغه نیز می‌توان تقسیم‌بندی کرد که از 35 سانتی‌متر شروع می‌شود.

قیمت کالباس بر صنعتی

قیمت کالباس بر صنعتی به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها فروشگاه یا عرضه‌کننده این محصول است، طبعا فروشگاه بزرگی مثل کابان تجهیز با توجه به اینکه فضایی رقابتی را به‌ وجود آورده، قیمت‌های مناسبی را برای محصولات خود تعیین کرده است. از دیگر عوامل مؤثر در قیمت کالباس بر صنعتی می‌توان به جنس بدنه، قدرت موتور، تعداد موتور، نوع و اندازه تیغه و امکانات جانبی آن اشاره کرد.

کالباس بر صنعتی ارزان

کالباس بر صنعتی ارزان را اگر از منظر ساختاری بررسی کنیم باید به‌دنبال کالباسبری باشیم که حداقل قطر تیغه یعنی 35 سانتی‌متر را داشته باشد، بدون امکانات اضافی دستی باشد، تیغه خودتیزشونده نداشته باشد و جنس بدنه آن آلومینیومی باشد. اما اگر از میان نمونه‌های مشابه به‌دنبال کالباس بر صنعتی ارزان هستید، چاره‌ای جز خرید از فروشگاه اینترنتی کابان تجهیز ندارید؛ زیرا این فروشگاه بزرگ با ایجاد بستری رقابتی، نازل‌ترین قیمت‌ها را برای محصولات خود پیشنهاد داده است.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()